Zwiastun

Księga 2


Skłamał(a)bym mówiąc, że o Niej(Nim) nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni, gdy jest w każdej godzinie i takie godziny, gdy jest w każdej minucie. Ciągle zasypiam i budzę sie z Jej(Jego) imieniem na ustach. Często łapie się również na tym, że wypatruje Jej(Jego) twarzy w ulicznym tłumie, choć wiem, że to nie możliwe, abym Ją(Go) w nim znalazł(a). Ale nie mogę sie powstrzymać, to jest silniejsze ode mnie. Nadal przyciskam twarz do brudnej szyby i nadal wilgotnieją mi oczy kiedy "przypadkiem" przejeżdżam obok miejsc, gdzie razem spędzaliśmy czas. Najbardziej bolą drobiazgi, gdy dobiegają do mnie dźwięki piosenki, której razem słuchaliśmy, gdy ktoś wymieni tytuł filmu, o którym rozmawialiśmy, gdy poczuje zapach perfum, w które ubierał(a) sie na nasze spotkania, gdy gdzieś usłyszę Jej(Jego) imię... wciąż tak bliskie.
Księga 1


Nie wyjaśnione morderstwa i porwania. Wszystko za sprawą świata paranormalnego. Rada wysyła piątkę Łowców, aby złapali i zabili osobę odpowiedzialną za całe zamieszanie. W czasie ich pobytu dzieją się rzeczy nie wyjaśnione jednak się nie poddają. Po kilku dniach znajdują Upadłą. Aby nie popełnić błędu zaczynają ją obserwować.
Po zebraniu dowodów prowadzą ją do rady. Jednak to nie jej szukali.  Między nią, a jednym z   Łowców coś rozkwita.
Ma ona jednak więcej sekretów niż mogłoby się zdawać.
 Morderstwa, porwania ,tajemnice przeszłości, kłamstwa, wojna i miłość.

"Przeczytaj uważnie do końca, nie zatrzymuj się na krok dopóki nie zobaczysz, że rzeczy nie zawsze są takie na jakie wyglądają." 

1 komentarz:

TEMPLATE BY NATH