Spamy XD

Jeśli prowadzicie lub znacie jakieś fajne blogi to spamujcie ile wlezie ;D
Jednak zachęcam do przeczytania chociaż jednego rozdziału.
Może spodobają wam sie moje walnięte pomysły XD

204 komentarze:

 1. Blanca Morris. Dla Susan Montgomery, agentki FBI, to nazwisko wiele mówi i jest szansą na zdobycie uznania szefa i być może nawet upragnionego awansu. Jedyną szansą, jaką ma i której nie może zaprzepaścić. Zaś dla zwykłej dziewczyny, pochodzącej z Karoliny Północnej, jest ono zupełnie obce, chociaż jest ona jego właścicielką. Blanca straciła pamięć w wyniku wypadku samochodowego i od teraz musi poznać na nowo życie, które dotychczas wiodła, i ludzi, którzy ją otaczali. Tylko że to wcale nie jest takie proste, gdy okazuje się, że jesteś zaplątana w handel narkotykami, prawie wszyscy twoi znajomi są ścigani przez FBI, a ty sama przez przypadek odkrywasz, że miałaś bardzo wiele tajemnic.

  trzeci-oddech.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nowy zbiór opowiadań o One Direction! Zapraszam do zgłaszania

  swoich blogów : http://onedirectionseries.blogspot.com/

  Amy

  OdpowiedzUsuń
 3. Amelia zabiła swoją młodszą siostrę. Tak twierdzą wszyscy, którzy wiedzą o wydarzeniach z 12 grudnia. Dziewczyna trafia do zakładu psychiatrycznego, rodzice nie chcą mieć z nią nic wspólnego. Świat Amelii legł w gruzach. Nie odezwała się do swojej terapeutki przez miesiąc, później zaczęła wymieniać nazwiska aktorów, którzy prawdopodobnie grali w filmie, który oglądała tamtego wieczoru. Celina Skasprzak wierzy, że uda jej się nawiązać kontakt z dziewczyną. 5 maja, w dzień 14 urodzin jej siostry, zaczyna rozmawiać z psycholożką...
  Serdecznie zapraszam na mojego bloga. Będę wdzięczna za szczerą opinię (;
  http://sposob-na-przetrwanie-milczenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Black Rose
  http://ostatniaszansaa.blogspot.com/

  Ona, powraca po latach
  On, postrach miasta
  Ona, ułożona dziewczyna
  On, nieokrzesany młodzieniec
  Ale czy na pewno
  Niby dwa przeciwieństwa
  Ale czy nie przeciwieństwa się przyciągają
  Czy wszyscy są tymi za których się podają
  Czy ktoś nie skrywa tajemnicy
  Kto zdrajca a kto przyjaciel
  Czy dawne sekrety ujrzą światło dzienne
  Jakie wyjdą tego konsekwencję.

  OdpowiedzUsuń
 5. Na moim blogu pojawił się nowy rozdział :) http://put-forehead-world.blogspot.com/ Bardzo zapraszam i zachęcam do komentowania ;). Oby Ci się spodobał :D. Liczę na to, że wpadniesz i wyrazisz swoją opinię ^^

  OdpowiedzUsuń


 6. Zapraszam na moje nowe opowiadanie! xd
  Adres: http://opowiadanie-o-1d-1616.blogspot.com/
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=L3QLbYlQSdQ

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam http://przekleci-idealnoscia.blogspot.com/

  Spotykasz pewną osobę, która ma wszystko to co ty byś chciała. Jest naturalnie piękna, nie zależy jej na wyglądzie, a i tak ma w sobie coś niezwykłego. Wszystko przychodzi jej z łatwością, jeśli za coś się zabierze od razu wychodzi jej to perfekcyjnie. Wyobrażasz sobie kim może zostać w przyszłości, skoro już teraz ma taki potencjał. Widzisz ją jako modelkę, ma przecież tak idealną figurę. Może być sławną aktorką albo prawnikiem. Nie wiesz, że jej plany na przyszłość tak bardzo różnią się od twoich wyobrażeń. Nie zrozumiesz, że jest zdolna do zrobienia czegoś zupełnie innego, bo przecież na taką nie wygląda. Patrzysz na nią, ale nie dostrzegasz jej środka. I to jest twój problem, bo dajesz się zmanipulować, a kiedy dociera co Ciebie prawda jest za późno. Nic nie daje ci wiedza, że ona nigdy nie miała wnętrza. To nieistotne bo twoja przyszłość się kończy.

  OdpowiedzUsuń
 8. Cześć, chciałabym zaprosić Cię do zgłoszenia swojego bloga do katalogu Spisu Opowieści. Możesz tam także znaleźć lekturę dla siebie!

  SPIS-OPOWIESCI.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 9. Hej ! Ciekawa jestem, czy przeczytasz mój komentarz i zajrzysz by przeczytać. Serdecznie zapraszam na moje dwa blogi : http://faster-than-fanfiction.blogspot.com/ i http://impossible-poland-fanfiction.blogspot.com/
  Ja z miłą chęcią zabieram się za czytanie tw bloga :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 10. Na moim blogu pojawił się nowy rozdział, serdecznie zapraszam i zachęcam do komentowania ;) http://put-forehead-world.blogspot.com/
  Zrobiłam również zwiastun mojego bloga, oby on też Ci się spodobał <3

  OdpowiedzUsuń
 11. http://girl-is-demon.blogspot.com/

  Jest to opowieść, która w swoje urodziny staje się... demonem. Ale nie takim jakim go opisują. Nie złym.

  OdpowiedzUsuń
 12. [SPAM] Gubisz się w gronie blogowych opowiadań? Szukasz czegoś wartego przeczytania? A może sam/a szukasz nowych czytelników? Jeśli tak, to „Sowi Przylądek” jest stworzony dla Ciebie. Rozbudowane kategorie opowiadań zapewnią Ci dobre miejsce w katalogu opowiadań.
  Pozdrawiam, Insane [sowi-przyladek.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 13. Historia młodego żołnierza, który służył w zapomnianym już 60 Pułku Piechoty Wielkopolskiej, stacjonującym w Ostrowie Wielkopolskim do dnia bombardowania jednostki wojskowej, pierwszego września 1939 roku. Uczestnik kampanii wrześniowej, później jeniec wojenny...

  Poznaj jego historię na stronie krewwiatru.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. http://incest-fanfiction.blogspot.com/ U mnie już kolejny dział, wpadnij, mam nadzieję, że ci się spodoba :*

  OdpowiedzUsuń
 15. [SPAM] Allison Collins w wieku dziewiętnastu lat dowiaduje się o tajemnicach, które do tej pory były przed nią dokładnie skrywane. Musi zmierzyć się z naprzyrodzoną częścią świata i zdecydować, po której stronie opowie się w wielkiej bitwie. W tym samym momencie do jej życia wkracza Zayn, który pokazuje jej zupełnie inną stronę Podziemi, natomiast ona zaczyna wzbudzać w nim ludzkie uczucia. Czy dwójka tak zupełnie różnych od siebie osób będzie w stanie zmienić bieg wydarzeń i zapobiec nadchodzącej Wielkiej Zagładzie?

  Serdecznie zapraszam na http://boundaries-of-darkness.blogspot.com/.

  OdpowiedzUsuń
 16. http://niezgodnosc-dar-czy-przeklenstwo.blogspot.com/
  Altruizm (bezinteresowność), Nieustraszoność (odwaga), Erudycja (Inteligencja), Prawość (uczciwość), Serdeczność (życzliwość) to pięć frakcji, na które podzielone jest społeczeństwo zbudowane na ruinach Chicago. Każdy szesnastolatek przechodzi test predyspozycji, a potem w krwawej ceremonii musi wybrać frakcje. Ten, kto nie pasuje do żadnej zostaje uznany za bezfrakcyjnego i wykluczony. Ten, kto łączy cechy charakteru kilku frakcji, jest niezgodny - i musi być wyeliminowany.
  Szesnastoletni Tony Charms przechodzi przez Test. Wynik go bardzo zaskakuje. Podczas Ceremonii Wyboru opuszcza Erudycje, by stać się twardym i odważnym Nieustraszonym.
  Zapraszam na drugi rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Ludzie się zmieniają. Zapominają kim byli i zaczynają żyć od początku. Nie ma już zła, a tak przynajmniej wszystkim się wydaje. Na jaw wychodzą wszystkie kłamstwa, które kiedykolwiek usłyszeliśmy, a ludzie odchodzą od nas z niewiadomych powodów. Wojna się skończyła i wszystko wraca do normy. Nie wszyscy są już tacy jak kiedyś. Budzimy się z chęcią krzyczenia z bólu, który przeżywamy od środka, ale nie chcemy zbudzić innych. Staramy się panować nad naszymi lękami, ale jest to trudne. Niektórzy z nas przeżyli zbyt wiele, żeby spać spokojnie. Jednak wiemy doskonale, że jeszcze będzie lepiej. Już niedługo.
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie.

  OdpowiedzUsuń
 18. Co byś zrobiła gdyby całe Twoje życie stanęło na głowie ?

  Siedemnastoletnia Zosia mieszka z mamą w domku na przedmieściach Warszawy. Ma na pozór wszystko, czego jej potrzeba i czuje się szczęśliwa. Wszystko zmienia się w ciągu jednego dnia, kiedy matka dziewczyny ginie w wypadku samochodowym. Zosia musi przeprowadzić się do znienawidzonego ojca, który zaczął nowe życie w Londynie. Jak dziewczyna poradzi sobie w nowej szkole? Czy pogodzi się ze śmiercią matki? Czy znajdzie przyjaciół i zrozumienie, czy tylko ból i tęsknotę?
  http://sophieandzayn.blogspot.com/
  Zapraszamy, Aga & Monia

  OdpowiedzUsuń
 19. Zapraszam na nowy rozdział na moim blogu ;)
  http://put-forehead-world.blogspot.com/
  Zachęcam do komentowania oraz pytania bohaterów w zakładce PYTAJ, O CO CHCESZ ;)

  OdpowiedzUsuń
 20. Zrobiłam zwiastun i jest już prolog! Gorąco zapraszam!
  http://hey-im-a-witch.blogspot.com/
  https://www.youtube.com/watch?v=QL1Hgviz45g

  OdpowiedzUsuń
 21. "Nie jest tylko złym chłopakiem. ON jest straszny, przerażający, okropny, nieprzewidywalny. Czasem wydaje mi się, że mrok wypełnia już GO całkowicie. Jednak potem się uśmiecha. JEGO uśmiech jest najpiękniejszym uśmiechem na świecie. Wtedy zdaje sobie sprawę, że jest w NIM gdzieś dobroć, którą przykryła ciemność."

  Luke Hemmings Fanfiction - Dreadful
  Zapraszam - dreadful-fanfiction.blogspot.com
  ohana x

  OdpowiedzUsuń
 22. http://incest-fanfiction.blogspot.com/ Zapraszam do mnie na kolejny dział, słońce, liczę, że ci się spodoba xx

  OdpowiedzUsuń
 23. Zapraszam na bloga http://muffin-say-hello.blogspot.com/
  Nie mam pojęcia jak opisać Go w skrócie, więc proszę o "zwiedzenie" tego bloga :))

  OdpowiedzUsuń
 24. Zapraszam na nowy rozdział na moim blogu ;)
  http://put-forehead-world.blogspot.com/
  Podziel się opinią w komentarzu ^^

  OdpowiedzUsuń
 25. http://fear--fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. http://witaj-w-symulacji.blogspot.com/

  Wszystko dzieje się w prymitywnej przyszłości, gdzie ludzie są podzieleni. Światem rządzą symulacje.

  OdpowiedzUsuń
 27. wirus-rzeczywisotsci.blogspot.com
  Po kilku miesiącach nauki Rachel potrafi biegle komunikować się w obcym języku, a to tylko jeden z jej licznych talentów. Jej przybrani rodzice nie widzą świata poza pracą i pieniędzmi, Nie wiedzą więc o jej zdolnościach ani o tym... jak wielki postrach sieje w szkole.
  Zbliżają się jednak wielkie wydarzenia, które odmienią losy Rachel i jej podobnych. Ceną nie będzie tylko szkolna reputacja ani kontakty z rodziną. Stawka będzie dużo większa.

  OdpowiedzUsuń
 28. Cześć! Chciałam Cię zaprosić do odwiedzenia tego bloga, jeśli tylko cię zaciekawi ;)
  http://replay-fanfiction.blogspot.com/
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=baMcIq5BRYI
  Thea Haynes ma niezwykłą zdolność, która pozwala jej zmieniać rzeczywistość. Może cofnąć się do dowolnego punktu z przeszłości i zmienić bieg wydarzeń. Jednak raz popełniła katastrofalny błąd. Nieświadomie spowodowała śmierć człowieka i nie potrafiła tego naprawić. Od tego momentu zamknęła się w sobie zaprzestając prób podróżowania w czasie. Nie różniła się teraz od innych. Do chwili, kiedy ogłoszono rozwiązanie sławnego boysbandu One Direction, który stanowił ważny element w życiu dziewczyny. Po śmierci jednego z członków na wierzch wyszła cała prawda i okazało się, że wokaliści już dawno nie mogli się ze sobą dogadać. Thea zdruzgotana postanawia znowu wykorzystać swoją umiejętność i sprawić, by Harry, Liam, Louis, Niall i Zayn stali się dla siebie nierozłączni.
  Teraz wszystko może się zmienić.
  Pytanie tylko, czy dziewczyna ich uratuje, czy zniszczy?

  OdpowiedzUsuń
 29. Kate to dziewczyna z problemami, jednak udaje przed wszystkimi, że jest szczęśliwa, a przed sobą samą, że jest twarda. Każdego dnia buduje wokół siebie kruchy mur, jednak jedno słowo, jednej osoby niszczy go skutecznie. Nie ufa nikomu, nawet samej sobie. Wpadnie w złe towarzystwo. Stanie się taka jak oni? Zabije człowieka? Ktoś ją uratuje, czy może sam poda jej skuteczne narzędzie śmierci?
  Wejdź na http://moze-dam-rade.blogspot.com/
  Tam poznasz historię Kate.
  Zapraszam do siebie. Pierwszy rozdział i prolog przedstawiają główną bohaterkę. Akcja zacznie się od drugiego rozdziału.

  OdpowiedzUsuń
 30. Nowy Jork.
  Miasto biznesmenów, urzędników,
  zwykłych ludzi i niezwykłych bohaterów.
  Miasto, w którym zło nigdy nie śpi.

  Lilianne King jest szarą obywatelką Stanów Zjednoczonych,
  a jej największym życiowym osiągnięciem było dostanie pracy
  w taniej miejskiej knajpie.
  Pewnego dnia spotyka na swojej drodze Stava Rogersa.
  Dziewczyna nie wie, że ten z pozoru miły i milczący mężczyzna
  jest tak naprawdę podziwianym przez wszystkich Kapitanem Ameryką.

  Co zrobi, kiedy odkryje prawdę?
  http://the-first-avenger.blogspot.com/  PS. Spodobała mi się Twoja reklama, ale nie oszukujmy się. 30 rozdziały trudno jest nadrobić ;) Sukcesywnie będę nadrabiać :)

  OdpowiedzUsuń
 31. Zapraszam na nowy rozdział na moim blogu ;)
  http://put-forehead-world.blogspot.com/
  Oby Ci się spodobał :)
  Koniecznie wyraź swoją opinię w komentarzu! :D
  Do poczytania ! ♥

  OdpowiedzUsuń
 32. http://falenangell.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 33. W tym świecie nic nie jest takie jak sie wydaje. I mimo, że to tylko szary Londyn dzieję sie więcej niż ktoś mógłby przypuszczać,
  Bezproblemowe życie? Na pewno nie!
  Pewne jutro? Nie sądzę!
  Niezawodność najbliższych? Chyba żartujesz!
  Intrygi i knucie? Codziennie!
  Chcąc przeżyć musisz się odważyć na więcej niż inni. Nie możesz tylko istnieć. Świat za obiektywem jest inny niż po drugiej stronie.
  Jesteś gotowy, aby w to wejść? Lepiej trzymaj się mocno, bo możesz wypaść z pociągu do sławy!
  Let's go!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeszcze link http://jealousy-in-love.blogspot.com

   Usuń
 34. http://want-cant-must.blogspot.com/2014/06/my-dream-sheinside.html
  poklikasz w linki pod zdjęciami ? Odwdzięczam się :)

  OdpowiedzUsuń
 35. zaslugujesz-na-szczescie.blogspot.com

  Prowadzimy bloga z dwoma opowiadaniami, które się w pewnym sensie łączą. Jedno z nich jest o Lily Evans oraz jej znajomych, a drugie o czasach po Drugiej Bitwie o Hogwart.
  18-letnia Victoria Gordon wraca do Hogwartu. Jej rodzice oraz brat nie żyją. Dziewczyna musi znaleźć się w nowej rzeczywistości. Jakie sekrety skrywa przeszłość jej matki? Kim Victoria jest dla Harry'ego Pottera? Co tak naprawdę działo się za czasów Lily?
  Zapraszamy!
  Zaczarowanaa Ola & Dziwna Iza

  OdpowiedzUsuń
 36. Zapraszam na nowy rozdział u mnie^^
  http://put-forehead-world.blogspot.com/
  Koniecznie wyraź swoją opinię w komentarzu! :)
  Do poczytania! ♥

  OdpowiedzUsuń
 37. +Zapraszam do mnie
  Fiona jest nieokiełznaną siedemnastolatką wychowującą się w domu dziecka. Uwielbia imprezy, przelewający się strumieniami alkohol, zabawę i szaleństwo. Pewnej wczesnej nocy, "kryta" przez swoją najlepszą przyjaciółkę, wybiera się na dyskotekę. Spotyka tam kogoś, kto, dosłownie i w przenośni, odmieni całe jej życie... Jak sobie z tym poradzi? Pewne jest tylko to, że nie przyjmie tych zmian łatwo, co doprowadzi do wielu, zarówno zabawnych, jak i tragicznych sytuacji... Kto wie? Może stworzy zupełnie nową definicję wampiryzmu.

  http://czarnaamgla.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. Zabijanie mam we krwi- mój drugi blog. Tematyka fantasy
  Są tam elfy i ludzie, ale bez żadnego "czary mary". Między ludźmi, a elfami toczy się wojna.
  Główna bohaterka-Feniks, przez cztery lata przebywała po za domem, zmieniła się, została perfekcyjenie wyszkolona w walce, kiedyś była inna, lecz gdy odebrano jej ukochanego stała się zimna jak głaz, nie ma sumienia, zabiła już wiele osób. Przy życiu trzyma ją tylko chęć zemsty. zapraszam na http://czasemprzeszlosczmieniaterazniejszosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. http://want-cant-must.blogspot.com/2014/06/my-dream-sheinside.html

  OdpowiedzUsuń
 40. http://want-cant-must.blogspot.com/2014/06/my-dream-sheinside.html
  http://dark-years.blogspot.com/
  Liczę na komentarze :)

  OdpowiedzUsuń
 41. Zapraszam!
  1. http://i-hope-your-heart-is-strong-enough.blogspot.com/
  "Usiadłam w osłupieniu na fotelu. Dopiero teraz dotarło do mnie to co się stało. Straciłam rodziców. Może nie byli idealni, ale kochałam ich. Może nie okazywałam tego, ale jak każde dziecko kocham swoich rodziców.
  Pojedyncze łzy spływały po moich policzkach, ścisnęłam mocno powieki, by łzy nie poleciały strumieniami. Gdy byłam młodsza płacz stanowił dużą część mojego życia, był taką odskocznią od rzeczywistości. Ale wtedy byłam inną osobą, bardziej przejmowałam się oceną innych, rodzicami... Teraz to wróciło, to dziwne uczucie w żołądku.
  2. http://i-miss-everything-we-did.blogspot.com/
  Co przeważy szale żywota? Przyjażń, miłość czy nienawiść, samotność.
  +
  Robię też zwiastuny.
  http://zwiastuny-doublenik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. Pamiętam, jak ekscytowałam się jego nieudolnymi, mającymi sprawiać wrażenie, romantycznymi słowami. Byłam nim tak odurzona, zafascynowana, iż nie zdawałam sobie wtedy sprawy jak wielki błąd popełniłam. Powiedziałam „tak”.
  Chcesz wiedzieć jakie konsekwencje spotkały dziewczynę? Chcesz poznać jej historię? To serdecznie zapraszam na Dumb Love. Kto wie, może jej przeżycia Ci pomogą?
  + http://dumb-love-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 43. Powinnaś popracować nad reklamą swojego bloga. Twój opis bardzo mnie zaciekawił, ale czuję, że wcisnęłaś w niego wszystko, co mogła zawierać treść opowiadania i nie ma już nic ciekawego, co mogłoby mnie jeszcze zachęcić do czytania. Żadnej tajemnicy, która by mnie zaskoczyła. Aż żałuję, że to przeczytałam w swojej skrzynce ze spamem, bo nie podoba mi się to, że wiem aż za dużo o treści opowiadania.

  OdpowiedzUsuń
 44. Katharina wyjechała z rodzinnej Austrii, aby studiować turystykę w Nowym Jorku. Wiodła życie beztroskiej studentki i instruktorki fitness, mieszkała z trójką znajomych. Sielanka trwałaby dalej, ale dwór upomniał się o nią, jednocześnie spełniając jej marzenia wystąpienia w tanecznym show. Niestety zmuszona zostaje wyjawić swój największy sekret.

  Katharina Dorfmeister jest nimfą.

  Aura Nimfy

  OdpowiedzUsuń
 45. Nie powiedziałam, że twoje opowiadanie jest nudne tylko, że źle zrobiłaś reklamę, bo umieściłaś w niej prawdopodobnie wszystko co jest do zaoferowania na twoim blogu. Po prostu zdradza za wiele szczegółów, których sama wolałabym się dowiedzieć czytając opowiadanie, a nie streszczenie w mojej skrzynce ze spamem.
  Szczerze, to nie zostawiłam żadnej oceny twojego opowiadania, to by było bez sensu. Napisałam tylko co czułam po przeczytaniu twojego komentarza na moim blogu. Teraz widzę, że mogło to zabrzmieć odrobinę niemiło, ale nie takie były moje intencję. Wybacz :3

  OdpowiedzUsuń
 46. http://incest-fanfiction.blogspot.com/ Kochanie u mnie kolejny dział, serdecznie zapraszam xx

  OdpowiedzUsuń
 47. Zapraszam na nowy rozdział u mnie ^^
  http://put-forehead-world.blogspot.com/
  Koniecznie wyraź swoją opinię w komentarzu :)
  Do poczytania! ♥

  OdpowiedzUsuń
 48. Zapraszam do mnie:
  nadzieja-jestzawsze.blogspot.com
  przypadek-niesadze.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 49. Zapraszam do mnie. Dopiero zaczynam : http://www.history-of-suffering.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 50. Historia o dziewczynie, która od małego włada Żywiołem Wody. Kiedy w jej szkole pojawia się tajemniczy chłopak, okazuje się, że jest kimś wyjątkowym. W tym samym czasie, jej najlepszy przyjaciel znika w tajemniczych okolicznościach…Czy go uratuje? Czy dowie się, kim tak naprawdę jest?
  Opowieść o Wampirach, Aniołach i poznaniu prawy o swoim pochodzeniu.
  http://niektore-rzeczy-sa-wieczne.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 51. Serdecznie zapraszam Cię na nowy rozdział na moim blogu :)
  http://put-forehead-world.blogspot.com/
  Koniecznie wyraź swoją opinię w komentarzu ^^!
  Zachęcam również do pytania bohaterów i obserwacji ;)
  Do poczytania! ♥

  OdpowiedzUsuń
 52. http://dodatkiumoniki.blogspot.com/
  zapraszam do zwiastunowni :)

  OdpowiedzUsuń
 53. Przeznaczeniem Vivianne jest stać się demonem, mordercą, potworem bez uczuć. Według przepowiedni, którą usłyszała od swojego wychowawcy w sierocińcu, ma się to stać kiedy osiągnie pełnoletność. Nie myślała o tym często, uznała to za żart. Wszystko się zmienia w dzień jej urodzin, kiedy opuszcza dom dziecka razem ze swoją młodszą siostrą...

  Serdecznie zapraszam na: http://kazdy-ma-w-sobie-morderce.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 54. Cześć! U mnie kolejny dział, zapraszam serdecznie http://incest-fanfiction.blogspot.com/
  Liczę na twój komentarz ♥

  OdpowiedzUsuń
 55. Trójka przyjaciół - Anastasia, Victoria i Max. Ich spokojne życie zostaje przerwane, kiedy pojawia się ON.
  Wszystko jest bardziej skomplikowane, niż im się wydaje.
  Wystawieni na ciężką próbę.
  Zaczynają się kłótnie.
  Łzy.
  Nienawiść.
  Miłość, która może zniszczyć wszystko...
  Czy ich przyjaźń przetrwa?
  Zwycięży miłość czy przyjaźń?
  Dowiedz się na http://loveeorfriendship.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 56. Przepraszam za spam, honey !

  Co jeśli kruchy anioł, zbuntuje się i ucieknie na ziemię?

  Mary - ciekawa świata wymyka się z nieba na ziemię by wypełnić swoje zadanie - poznanie swojego podopiecznego.

  Ale czy ten brutalny świat ją zmieni ?

  Zayn - seksowny chłopak, którego pasja jest boks i walki w klatce. Niegrzeczny, niebezpieczny, zaborczy, ale z pewnością opiekuńczy.

  Czy pomoże Mary w nadchodzącej wojnie ?

  Narodzi się między nimi miłość, której nie powinno być ?

  Jakie kłopoty będzie mieć Mary za swoje zachowanie ?

  Zapraszam na :
  Lovely Angel

  OdpowiedzUsuń

 57. [ Uwaga, nadciąga spam ]
  Pewnego burzowego dnia Fioletowy Jednorożec postanowił utworzyć Fioletowy Spis. I teraz coś dla ciebie.
  Serdecznie zapraszam właśnie Ciebie do zapisania swojego bloga u nas! A jeśli poszukujesz czegoś odpowiedniego dla siebie,
  wejdź w nasze skromne progi. Fioletowy Spis zapewni Ci bezpieczeństwo oraz darmową mini reklamę bloga.
  Pozdrawiam, założycielka Spisu,
  Link do spisu : Fioletowy Spis

  OdpowiedzUsuń
 58. Serdecznie zapraszam na nowy rozdział u mnie ^^
  http://put-forehead-world.blogspot.com/
  Koniecznie wyraź swoją opinię w komentarzu ;)
  Do poczytania! ♥

  OdpowiedzUsuń
 59. Zapraszam na opowiadanie z Imagine Dragons w tle :)
  be-my-mystery.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 60. [SPAM] Blogowe opowiadania łatwo jest reklamować, bo, wiadomo, można przedstawić fabułę i zachęcić w ten sposób do zajrzenia. A co zrobić w przypadku blogów graficznych, prowadzonych w dodatku przez jedną jedynie osobę? Chyba w takim przypadku szablony powinny mówić same za siebie.

  http://basniowy-swiatek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 61. Zdrada zawsze była rzeczą najgorszą. Oliver Sykes gardził tym, lecz co, jeśli sam zdradził? Pewnego dnia w jego drzwiach stanęła młoda Melanie Crox, która przewróciła życie Sykesa do góry nogami. Ciągłe kłótnie z żoną doprowadziły Olivera do szukania pocieszenia w ramionach uroczej Mel.
  Myślała, że nigdy nie dopuści się zdrady. Przecież miała wspaniałego chłopaka, którego naprawdę ceniła. Ale czy kochała? Mieli gorszy okres w związku, a Melanie wpędziła się w romans z własnym szefem. Co gorsza, podobał jej się ten ukryty związek.
  Do czego doprowadzą ich kłamstwa? Jak potoczą się losy bohaterów? Zapraszam na Fix Me.
  http://fix-me-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 62. Nie lubię górnolotnych słów, ani przydługich wstępów. Piszę o wszystkim i o niczym. Jeśli nie wiesz co zrobić z czasem, wpadaj śmiało! Na blogu znajdziesz mi. przepisy na słodkie smakołyki, recenzje kosmetyków czy najnowszych filmów, seriali bądź książek. Twoja wizyta wywoła u mnie nie lada uśmiech! :)


  ----> Plaster na Nudę <----

  OdpowiedzUsuń
 63. 19 letnie Jess dowiaduje się o białaczce. Zostało jej około pięć lat życia. Postanawia je wykorzystać na spełnianie marzeń. Jej matka będzie musiała pogodzić się z sytuacją i samotnie zostać w domu.
  opowiadajmysobiehistorie.blogspot.com
  Jeśli zajrzysz na mój blog zmotywujesz mnie do kolejnych rozdziałów :)

  OdpowiedzUsuń
 64. Witam!
  Kiedyś dawno zostawiłaś u mnie spam. opi twojego bloga mnie zainteresował jednak mam bardzo dużo rozdziałów do nadrobienia. Dlatego też postanowiłam do ciebie napisać.
  Jeśli masz ochotę wpadnij do mnie i zostaw komentarz. Jeśli zostaniesz moją czytelniczką ja chętnie nadrobię rozdziały u ciebie.

  Daj znać jaka jest twoja decyzja.
  http://unfulfilled-dreams-of-a-fallen-angel.blogspot.com

  Pozdrawiam
  Marzycielka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz chodzi mi o to, że ja zazwyczaj nie komentuję jesli u mnie się tego nie robi, bo nie po to sie tyle produkuje żeby nikt tego nie czytał, a ja u takiej osoby będę komentowała.
   Jeśli chodzi o twoje opowiadanie to i tak miałam zamiar je czytać , ale nie koniecznie komentować jesli nie będę miała nic w zamian.
   Oczywiście nie zmuszam do czytania.
   W wolnej chwili przeczytam kilka rozdziałów na początek. Ale to jak nadrobie u czytelników.
   Pozdrawiam,

   Usuń
 65. Serdecznie zapraszam Cię na nowy rozdział u mnie ^^
  http://put-forehead-world.blogspot.com/
  Zachęcam do zostawiania swoich opinii w komentarzach ;).
  Do poczytania! ♥

  OdpowiedzUsuń
 66. „Jakaś postać podbiegła do okna i wskoczyła na parapet. Męska, duża dłoń powoli przejechała od dołu do góry po zimnym szkle z tajemniczym znakiem. Jego ruch przypominał odsłanianie kurtyny przed emocjonującym spektaklem. I tak właśnie było... Spływające krople wody nagle zaczęły barwić się zielonościami i różami. Jej usta rozciągnęły się w radosnym uśmiechu, a twarz ubrała się w zafascynowanie i oczarowanie, ponieważ oczom jej ukazał się kwiat lilii. „Piękne” - pomyślała, całkowicie zatapiając się w kolorowym obrazie. Roślina została wybrana nie bez powodu, dlatego czuła się przez ten prezent jeszcze bardziej wyjątkowa. W końcu przeniosła wzrok na postać obok, aby poznać reżysera i autora przedstawienia.”

  To fragment mojego opowiadania z bloga o Lily Evans i Huncwotach ㋡

  Serdecznie zapraszam na
  http://upolowac-jelenia.blogspot.com/
  po więcej!

  Pozdrawiam
  Makowa Pani

  OdpowiedzUsuń
 67. Evelyn będąc dzieckiem straciła matkę, po kilku latach jej ojciec i rodzeństwo zginęło w katastrofie lotniczej. Dziewczyna myślała, że gorzej już nie będzie. Myliła się, jednej nocy straciła wszystko co jej pozostało: chłopaka i życie. Tak życie. Została przemieniona w wampira, jej serce przestało bić. Evelyn nienawidzi tego czym się stała. Moc dziewczyny zaczęła się ujawniać, z dnia na dzień była ona coraz większa. Wampiry obawiające się jej mocy próbują ją zabić. Evelyn przeprowadza się na peryferie małego miasta.
  Czy dziewczyna zazna szczęścia?
  Co się stanie gdy Evelyn dowie się, że w Bar Harbor po za nią są inne wampiry?
  Czy jej prześladowcy ją odnajdą?
  Czy dziewczyna spotka miłość?
  Co będzie gdy On wróci?

  Dowiesz się na: lies-secrets-past-harted-pain-sandess.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 68. London School Academy to zwykła szkoła z niezwykłymi uczniami.

  Katie to miła i pogodna dziewczyna, która po "rewolucji"
  w swojej szkole traci swoją najlepszą przyjaciółkę - Libby.
  Kat zostaje sama bez swojej "grupy".
  To sprawia, że dziewczyna zostaje popychadłem wśród uczniów.
  Black nie przeciwstawia się temu, ponieważ jest raczej pokojowo nastawiona do wszystkich.
  Szkołą zaczyna rządzić drużyna piłkarska o nazwie " One Direction".
  Nazwa ta tyczy się piątki " najlepszych i najprzystojniejszych" chłopców.
  Ludzie zaczęli ich tak nazywać ponieważ twierdzą, że dążą w tym samym kierunku. Chłopcy uwielbiają wręcz dręczyć Katie.

  Mija rok

  Nadchodzi kolejny nowy rok szkolny, nowa przyjaźń, nowe miłości, nowe skandale oraz nowa uczennica Zoey Green, której drugie imię brzmi "zemsta".

  Zoey to wybuchowa i złośliwa brunetka, której lepiej nie zachodzić za skórę.
  W dziwnych okolicznościach poznaje Katie z którą się zaprzyjaźnia.
  Green postanawia zmienić tą szkołę i rozbić "One Direction".
  Czy uda jej się tego dokonać?
  http://zoey-kat-ff-33.blogspot.com/

  W rolach głównych: Kya Scodelario, Barbara Palvin, Louis Tomlinson i Niall Horan

  #Zoey

  OdpowiedzUsuń
 69. Nominuję twój blog do Liebster Award! Więcej informacji tu-->http://witaj-w-symulacji.blogspot.com/p/nominacje.html

  OdpowiedzUsuń
 70. Fragment Prologu:
  Leżałam skulona na chłodnej podłodze z moich oczu spływały łzy, a wokół panowała błoga cisza i ciemność. Nie obchodziło mnie czy mój makijaż jest rozmazany, w co jestem ubrana... Dziś był ten dzień, w którym odważyłam się na krok do przodu. Wstając z drewnianych paneli podeszłam do biurka i napisałam na jednej z kartek: ,, Odchodzę...''

  Zapraszam :)

  http://never-say-goodbye-iinsza.blogspot.com/

  ~~*~~
  W wolnej chwili poczytam i skomentuje twoje rozdziały ^.^

  OdpowiedzUsuń
 71. Gubisz się w świecie blogów? Poszukujesz, nowej lektury? A może samemu chcesz zareklamować swoje opowiadanie?
  Jeśli tak, to spis opowiadań Niewidocznej Z jest stworzony dla Ciebie!

  Wejdź i dowiedz się więcej:

  http://spis-opowiadan-niewidoczna-z.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 72. Fragment prologu:

  Ostatnie promienie zachodzącego słońca, rzucały długie cienie na posadzkę i ściany jednej z komnat Orlego Gniazda. W oddali rozprzestrzeniał się cudowny widok na Dolinę, który podziwiała niemal codziennie. Przymykając delikatnie powieki, wysunęła twarz do zachodzącego słońca, aby tego dnia jeszcze raz poczuć jego przyjemne ciepło na skórze.
  Były to ostatnie takie dni, podczas których mieszkańcy krainy mogli się nacieszyć ciepłymi promieniami słonecznymi.
  Nadchodziła zima. Dla niektórych wciąż trudne do uwierzenia było, że zdanie, będące dywizją Starków było tak naprawdę proroctwem tego, co miało nastąpić niedługo. Zima była blisko. Dało się już czuć chłód i ziąb nadchodzący z północy, a to był dopiero początek. Najgorsze dopiero miało się stać.

  Zapraszam na: {http://ice-and-blood.blogspot.com/}

  OdpowiedzUsuń
 73. http://want-cant-must.blogspot.com/

  +opowiadanie

  Dark years of my life

  "W odruchu chwili złapała, za parasolkę, leżącą na wersalce i skierowała się w stronę drzwi. Pełna przerażenia, zza ściany przyglądała się męskiej sylwetce ubranej w szarą bluzę i czarne jeansy. Z wzrostu był kilka razy wyższy od niej. Przełknęła ślinę w duchu modląc się, o spokój i cisze. Obserwowała nieznaną jej postać, która kręciła się po pokoju. Odwróciła się zza siebie. Wzrokiem spojrzała na mężczyznę. Jedyne co poczuła, to mocne uderzenie w głowę".

  LINK DO BLOGA: http://dark-years.blogspot.com/

  Liczę na komentarze. To naprawdę motywuje do pracy. Pozdrawiam xoxo

  OdpowiedzUsuń
 74. Zapraszam!
  1. http://i-miss-everything-we-did.blogspot.com/
  Co przeważy szale żywota? Przyjażń, miłość czy nienawiść, samotność.
  2. http://thinking-empty.blogspot.com/
  Zayn i Perrie, idealna para od kiedy pamiętamy. Jednak teraz coś się zmieniło, już nie jest tak jak kiedyś. Kto będzie temu winny?
  3. http://i-hope-your-heart-is-strong-enough.blogspot.com/
  "Usiadłam w osłupieniu na fotelu. Dopiero teraz dotarło do mnie to co się stało. Straciłam rodziców. Może nie byli idealni, ale kochałam ich. Może nie okazywałam tego, ale jak każde dziecko kocham swoich rodziców.
  Pojedyncze łzy spływały po moich policzkach, ścisnęłam mocno powieki, by łzy nie poleciały strumieniami. Gdy byłam młodsza płacz stanowił dużą część mojego życia, był taką odskocznią od rzeczywistości. Ale wtedy byłam inną osobą, bardziej przejmowałam się oceną innych, rodzicami... Teraz to wróciło, to dziwne uczucie w żołądku.
  +
  Robię też zwiastuny.
  http://zwiastuny-doublenik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 75. http://want-cant-must.blogspot.com/

  +opowiadanie

  Dark years of my life

  "W odruchu chwili złapała, za parasolkę, leżącą na wersalce i skierowała się w stronę drzwi. Pełna przerażenia, zza ściany przyglądała się męskiej sylwetce ubranej w szarą bluzę i czarne jeansy. Z wzrostu był kilka razy wyższy od niej. Przełknęła ślinę w duchu modląc się, o spokój i cisze. Obserwowała nieznaną jej postać, która kręciła się po pokoju. Odwróciła się zza siebie. Wzrokiem spojrzała na mężczyznę. Jedyne co poczuła, to mocne uderzenie w głowę".

  LINK DO BLOGA: http://dark-years.blogspot.com/

  Liczę na komentarze. To naprawdę motywuje do pracy. Pozdrawiam xoxo

  OdpowiedzUsuń
 76. Serdecznie zapraszam na nowy rozdział u mnie :)
  http://put-forehead-world.blogspot.com/
  Będzie mi miło, jeżeli zostawisz komentarz ;)
  Do poczytania! ♥

  OdpowiedzUsuń
 77. "Ona nie jest normalnym dzieckiem Valerio, oddaj mi ją a obiecuję, że nic złego w życiu ją nie spotka. Będzie szczęśliwa. Dam jej normalną rodzinę na którą zasługuje; ojca, matkę i rodzeństwo. Avalon stanie się inteligentną kobietą a przede wszystkim utalentowaną czarownicą."
  Przyszłość dziewczyny miała być usłana różami, ale czy będzie?
  "To nie tak miało być! Jej życie miało inaczej wyglądać!"
  Szesnastoletnia dziewczyna będzie musiała poradzić sobie z największym koszmarem naszych czasów czy uda jej się zmienić bieg wydarzeń zanim będzie za późno?
  "Ta historia nie jest jak setki inne to gra o... duszę Avalon."
  Adres: http://odzwierciedlenie-duszy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 78. Zapraszam tutaj

  Będąc małą dziewczynką odkryła w sobie niezwykłą umiejętność. Kiedy dziewczyna dorosła jej zdolność została uśpiona, jednak ujawniła się ponownie wraz z jej przemianą w wampirzycę. Jako Nowicjuszkę cechuje ją skłonność do wybuchów furii i gniewu, lecz potrafi panować nad żądzą krwi, czym zadziwia pozostałe wampiry. Na początku nie potrafi pogodzić się z tym czym jest, lecz potem akceptuje swoją naturę.

  OdpowiedzUsuń
 79. Historia o dziewczynie, która od małego włada Żywiołem Wody. Kiedy w jej szkole pojawia się tajemniczy chłopak, okazuje się, że jest kimś wyjątkowym. W tym samym czasie, jej najlepszy przyjaciel znika w tajemniczych okolicznościach…Czy go uratuje? Czy dowie się, kim tak naprawdę jest?
  Opowieść o Wampirach, Aniołach i poznaniu prawy o swoim pochodzeniu.
  http://niektore-rzeczy-sa-wieczne.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 80. Jeśli masz ochotę zajrzyj jeśli nie wyraź swoją opinię.
  Dziewczyna skrzywdzona psychicznie i fizycznie dwa lata później jest piękną, promieniującą i emanującą szczęściem, młodą kobietą. Ale jest coś czego jej brakuję. To prawdziwa przyjaźń i miłość. Nie zaznała tych uczuć. Ale kiedy zobaczyła reklamę nowego serialu "Ekipy z Europy", poczuję jakby to było jej pisane. Zostaje ona uczesticzką programu i ku jej miłym zaskoczeniu widzi dawnych znajomych. I nagle widzi Jego. Ona wie i jest pewna że go zna oraz że kiedyś się spotkali tylko gdzie? W pewnym moemcie dziewczyna zakochuję się w szatynie z burzą loków na głowie i decyduję się mu powiedzieć o swojej przeszłości. Teraz wie gdzie go spotkała. To on. To właśnie on...
  Zwiastun -> https://www.youtube.com/watch?v=22H5KpKwf4M

  OdpowiedzUsuń
 81. http://zwiastuno-landia-emerald.blogspot.com/

  Zapraszam na mój blog z zwiastunami :)

  OdpowiedzUsuń

 82. Chciałabym Cię zaprosić na bloga z FF, którego niedawno założyłam, to moje pierwsze doświadczenie z tak wielkim projektem :) Mam nadzieję, że zerkniesz i napiszesz co o tym sądzisz :) Pozdrawiam :*

  http://effective-zaynmalik-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 83. Zapraszam!
  1. http://i-miss-everything-we-did.blogspot.com/
  Co przeważy szale żywota? Przyjażń, miłość czy nienawiść, samotność.
  2. http://thinking-empty.blogspot.com/
  Zayn i Perrie, idealna para od kiedy pamiętamy. Jednak teraz coś się zmieniło, już nie jest tak jak kiedyś. Kto będzie temu winny?
  3. http://i-hope-your-heart-is-strong-enough.blogspot.com/
  "Usiadłam w osłupieniu na fotelu. Dopiero teraz dotarło do mnie to co się stało. Straciłam rodziców. Może nie byli idealni, ale kochałam ich. Może nie okazywałam tego, ale jak każde dziecko kocham swoich rodziców.
  Pojedyncze łzy spływały po moich policzkach, ścisnęłam mocno powieki, by łzy nie poleciały strumieniami. Gdy byłam młodsza płacz stanowił dużą część mojego życia, był taką odskocznią od rzeczywistości. Ale wtedy byłam inną osobą, bardziej przejmowałam się oceną innych, rodzicami... Teraz to wróciło, to dziwne uczucie w żołądku.
  4. http://you-can-not-change-me.blogspot.com/
  +
  Robię też zwiastuny.
  http://zwiastuny-doublenik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 84. Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=kJU-kshzxb0

  Kiedyś na pozór zwykła dziewczyna, jednak pozory mylą. Kate skrywała tajemnice. Pewnego dnia wszystko się zmieniło. Rozstanie z chłopakiem, przyjaźń z wrogiem. Co było potem? Nielegalne wyścigi, porwanie, gwałt. Nieudana próba samobójcza. Wypadek. Utrata pamięci. Przyłączenie się do jednego z najbardziej znanych gangów Ameryki. Upozorowanie własnej śmierci. Powrót do domu. Kolejne problemy.
  Czy Kate odzyska wspomnienia?
  Kim okaże się Jack? Co stanie się z Loganem?
  Czy dziewczyna kogoś pokocha?
  Czy pokona uzależnienia?
  Czy będzie potrafiła żyć bez adrenaliny, czy może wróci do gangu?

  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=kJU-kshzxb0

  Wejdź i przekonaj się na:
  nigdy-nie-bedziemy-razem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 85. Hej! Zapraszam na bloga o pewnych nastolatkach którzy zostali rozdzieleni w dzieciństwie. Wszystko się zmienia jak chłopak powraca.

  Ona jest 19-letnią dziewczyną, która jest przymuszana do ślubu przez swojego ojca. Mimo swoich sprzeciwów jej mężem zostanie nie kto inny tylko Liam Payne. Zależy mu tylko na firmie ojca dziewczyny, a tak naprawdę nie kocha jej w ogóle. Czy jej życie zmieni jej przyjaciel z "piaskownicy"?

  On jest 2O-letnim właścicielem firmy modelingowej. Współpracował kiedyś z rodzicami Payne więc wie jak rodzina chce załatwić państwa Devdan. Czy pomoże przyjaciółce w kryzysowej sytuacji?


  Zapraszam serdecznie : http://company-arrangements.blogspot.com/

  +jeżeli potrzebujesz szablonu zapraszam : http://moments-graphics.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 86. Po tym, jak jej tata stracił pracę wysoko-płatnego prawnika, rodzina Saige jest zmuszona przenieść się z ich wygodnego, wysokiej klasy życia w Nowym Jorku, do jednej z najgroźniejszych dzielnic, Bronx.

  Po przybyciu, Saige była już niemile powitana przez ludzi w szkole, na ulicy, a nawet w jej własnym domu. Kiedy wpada na lokalnego gangstera, Justina Biebera, nie ma pojęcia, że zarówno jej życie, jak i jego całkowicie się zmienią.

  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=nDOrLIqPpV4

  http://for-richer-or-poorer-tlumaczenie.blogspot.com/

  Zapraszam, liczę na komentarz, jeśli Ci się spodoba xx

  OdpowiedzUsuń
 87. http://www.thirteen-objectives.blogspot.com/

  To zaskakujące jak życie jednego człowieka może zmienić się w kilka sekund. Życie składa się z różnych momentów i dobrych i złych. Naszym zadaniem jest się podnieść z każdego dołu ,ale gdy nie mamy oparcia od rodziny, przyjaciół to jest trudniej. Znacznie trudniej...


  Nie ma zbyt wiele cza­su, by być szczęśli­wym. Dni prze­mijają szyb­ko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpi­suje­my marze­nia, a ja­kaś niewidzial­na ręka nam je przek­reśla. Nie ma­my wtedy żad­ne­go wy­boru. Jeżeli nie jes­teśmy szczęśli­wi dziś, jak pot­ra­fimy być ni­mi jutro? - Phil Bosmans

  OdpowiedzUsuń
 88. http://before--sunrise.blogspot.com
  ZAPRASZAM! :)

  OdpowiedzUsuń
 89. Katina wiedzie zwyczajne życie, jednak ono nigdy takie nie było.
  Dziewczyna skrywa mroczne tajemnice. Katina i Katrina to jedna i ta sama osoba. Ludzie, którzy znali Katrinę chcą jej powrotu.
  Katrina była zimna, bezwzględna, ci którzy ją spotkali wiedzieli co ich czeka, bali się jej pustego spojrzenia.
  Katina ma znajomych, chodzi do szkoły, ale z czasem jej mroczna strona okaże się przydatna...
  Chcesz wiedzieć jakie tajemnice skrywa dziewczyna?
  Czy Katina zdoła normalnie żyć?
  Może jednak dziewczyna wróci do dawnego życia i ponownie stanie się Katriną?
  Opowiadanie pełne zwrotów akcji, tajemnic i kłamstw.
  Czy pojawią się w nim uczucia?

  Wejdź i sprawdź na:
  przeszlosci-nie-wymazesz.blogspot.com

  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=7BOJ8luXHzE

  OdpowiedzUsuń
 90. Zaraza opanowuje Ferelden. Plaga nadciąga, a w środku niej znajduje się Delilah; młoda elfka z nieznanej nikomu wioski. Jej zasady odbiegają od reszty kraju, a prawa, którymi się kieruje, są niezrozumiałe dla towarzyszy dziewczyny. Zostaje zmuszona do podróżowania z trójką innych Szarych Strażników, w tym z jej przyjacielem. Na początku stara się do nikogo nie zbliżać, lecz potem zaczyna powoli przekonywać się do Zayna. Nigdy nie potrafiła zrozumieć jego wiecznie dobrego humoru, jednak ciągnęło ją do niego i nie potrafiła nic z tym zrobić.
  Wojna puka do ich drzwi w najmniej odpowiednim momencie. Co gorsze, to właśnie ta czwórka musi ją powstrzymać, by ich kraj przetrwał. Zaraza szerzy się, a oni walczą z nią, pomagając sobie nawzajem.
  Jak zakończy się ta historia? Co zrobi Delilah? Jakie są jej uczucia względem Zayna? A co z Oliverem? Zapraszam na Upadłych Szarych Strażników.
  http://upadli-szarzy-straznicy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 91. [spam]
  http://my-little-dark-graphic.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 92. http://unknow-jccaylen.blogspot.com/

  Lia nie wyróżnia się niczym z tłumu ludzi, nie licząc tego jak irytująca bądź szczera do bólu potrafi być. W zwykły dzień wychodzi do parku. Spotyka chłopaka, który wpakowuje ją w największe bagno.
  Jc młody mężczyzna, który musiał dorosnąć w wieku czternastu lat, po tym jak ojciec zostawił jego rodzinę, kiedy matka chorowała. Chłopak jest władczy i porywczy.
  Dwa światy się spotkały. Ale jak to może się skończyć ?

  OdpowiedzUsuń
 93. Życie May pod każdym kątem przypomina katorgę. Przeszłość, którą myślała, że ma za sobą wraca do niej w teraźniejszości. Niszczą ją wspomnienia, chłopak, bieda, z każdym dniem traci siły, by dźwigać cały ciężar życia. Zmuszona brakiem pieniędzy, co noc pracuje jako tancerka w klubie nocnym, walcząc z strachem spowodowanym gwałtem w przeszłości. Nie oczekiwanie na jej drodze staje On. Właściciel klubu, w którym pracuje i całej masy innych. Biznesmen stojący na samym szczycie rankingów. Poukładany, nie znający życia od jej strony. Twardo stąpa po ziemi, zataja jednak jeden szczegół, lada miesiąc ma poślubić wybrankę swojego życia. Obietnica, w którą brnie, pozwala odkryć strony, których zarówno on jaki i ona nie znali... Historia, która od początku nie prawa dobrze się skończyć...
  "Rzeczy nie zawsze są takie na jakie wyglądają, słowa przesiąkają kłamstwami, a czasem okropną prawdą"

  Zapraszam na zayn-malik-promise-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 94. ZAPRASZAM NA NOWE FF
  #SOULFF
  Dzisiaj o 17 pierwszy rozdział. Liczę na was :))
  http://soul-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 95. wreszcie po prawie trzech miesiącach na blogu http://fanfiction-promise.blogspot.com/ pojawił się pierwszy rozdział, w którym główna bohaterka po dwóch latach wreszcie spotyka się ze swoim starszym bratem Harry'm. byłoby mi bardzo miło gdybyś zajrzała na mojego bloga i go przeczytała, skomentowała oraz zaobserwowała :)
  pozdrawiam, Zoe ♥

  OdpowiedzUsuń
 96. I tak tego nie przeczytasz, ale co mi szkodzi. Więc tak... Piszę opowiadanie o chłopakach z One Direction. Zresztą tak jak wszyscy co tutaj dodają swoje linki. Mam nadzieję, że Cię zaciekawi.
  Dwie siostry. Bliźniaczki. Ufające sobie bezgranicznie. Czy pojawienie się trzech innych, w ogóle nieznajomych im dziewczyn wszystko zniszczy? Czy siostry będą takie same? A jak w życiu dziewczyn pojawi się piątka chłopaków? Coś się zmieni? Czy zmienią swoje nastawienie do świata realnego? Zostaną w swoim zmyślonym świecie Sióstr Bliźniczek? Czy może jednak wyjdą i staną się podobne, a jednak różne?
  http://life-is-not-a-fairy-tale.blogspot.com/
  Zwiastun:
  https://www.youtube.com/watch?v=SbFNCaeOBfA

  OdpowiedzUsuń
 97. Serdecznie zaprszam na http://minor-dalliance.blogspot.com/ gdzie właśnie dodałam 2 rozdział z perspektywy Jess. Mam nadzieję, że wpadniesz na mojego bloga, przeczytasz i szczerze wyrazisz opinie związaną z moim opowiadaniem :)
  Pozdrawiam i życzę udanej końcówki wakacji, Jess ♥

  OdpowiedzUsuń
 98. Z góry przepraszam za spam, jeśli Ci nie odpowiada, to po prostu usuń ten komentarz :)
  http://maze-of-events.blogspot.com/
  Nowy Jork inaczej nazywany miastem, które nigdy nie śpi jest najludniejszy w Stanach Zjednoczonych.
  To właśnie tutaj zamieszkuje osiemnastoletnia Tamara Norris, która od września rozpoczyna naukę w prestiżowej szkole wyższej "New York University".
  Jej dotychczas spokojne i poukładane życie zacznie ulegać zmianom podczas poznawania nowych osób. Nowe więzi mogą okazać się niewłaściwe i w najgorszych wypadkach niebezpieczne.
  Tamara zacznie zmagać się z wciąż narastającymi problemami i nikt do końca nie będzie wiedział jak ona sobie z tym wszystkim poradzi, jednak jedno jest pewne, że nic w jej życiu nie będzie takie jak wcześniej.
  Serdecznie zapraszam na nowego bloga, gdzie jest tylko prolog. Zachęcam do czytania, komentowania i dodawania się do obserwatorów :)
  Pozdrawiam i życzę udanej końcówki wakacji!

  OdpowiedzUsuń
 99. Kim jest Lana Turner?
  Główną bohaterką opowiadania „Who will fall far behind?”, stworzonego przez prawdopodobnie dwie najbardziej kopnięte autorki, jakie świat widział.
  Kim jeszcze jest Lana?
  Normalną dziewczyną o wielu, szybko zmieniających się pasjach.
  W sumie, jest zwyczajna.
  Pomijając fakt, iż jej ojcem jest Samuel Turner, menadżer muzyczny z Seatlle, który stwierdził, że jego jedyna córka jest idealną kandydatką do napisania biografii o sławnym piosenkarzu.
  I jak to w zwrotach akcji bywa, życie Lany momentalnie się zmienia; już nic nie jest takie, jak kiedyś. Musi wszystko zmienić i…
  Skupić się na napisaniu biografii Harry'ego Stylesa.
  Zainteresowałyśmy Cię? Mamy ogromną nadzieję, że tak! Wyrażanie opinii jak i dodawanie się jako obserwujących mile widziane!
  http://power-pleasure-pain.blogspot.com
  Gorąco ściskamy i życzymy udanej końcówki wakacji,
  Carlitos i Isia

  OdpowiedzUsuń
 100. different-people-one-love.blogspot.com zapraszam :***

  OdpowiedzUsuń
 101. [SPAM]
  Miasto tętniące życiem.
  Cztery przyjaciółki.
  I miłość...
  Czy postawią miłość ponad przyjaźń?
  Czy miłość ma szansę przetrwać?
  Czy przyjaźń zniesie przeciwności losu?
  Czy głębokie rany zadane przez ukochaną osobę są wstanie się zabliźnić?
  Jak wiele jesteśmy w stanie wybaczyć?
  Wszystko to i jeszcze więcej znajdziecie w nowym opowiadaniu:
  insomnia-in-the-city.blogspot.co.uk

  OdpowiedzUsuń
 102. Wszystko zaczyna się od zranienia, złości i pochopnych decyzji. Na Sam, która zmaga się z problemami finansowymi, spada wielki problem i życiowy dylemat. Dziewczyna ma zapłacić odszkodowanie za nieumyślne uszkodzenie czyjejś własności, jednak właściciel- brązowooki nieznajomy, postanawia przyjąć zapłatę w innej formie. Od tego zdarzenia, wszystko zmieni się w życiu obojga z nich.
  Adres: http://25dwma.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 103. Chciałabym zaprosić do mnie... http://memories-is-your-story.blogspot.com/
  I dam tu mały spamik jeśli pozwolisz :D
  "Jeden telefon, który zmienił jej dotychczasowe życie...
  jedno kłamstwo, które ciągło za sobą kolejne...
  Szpital...
  Śmierć...
  Ból..
  Łzy..
  Poszukiwania...
  Czy Natalie znajdzie to czego szuka?
  Czy może okaże się to kolejnym oszustwem?
  Lub na swojej drodze napotka coś innego?
  Ale co to będzie?
  Przyjaźń?
  Miłość?
  A może nienawiść?
  Jedno jest pewne...
  Nie podda się dopóki nie dopnie swego.
  Chociaż,możliwe że jej się to nie uda...
  Przekonaj się czy wysiłki Natalie nie sa daremne..
  Jak zakończy się ta pogmatwana historia?
  *
  *
  *
  Szczęściem?
  Smutkiem?
  Żalem?
  A może śmiercią?
  Kto wie...
  To się dopiero okaże..."
  Dopiero zaczynam i est tylko prolog, ale jeśli masz ochotę to wpadnij :*

  OdpowiedzUsuń
 104. Można walczyć i się nie poddawać. Bo ma się pewność, że walczy się o coś ważnego. Po co walczyć o swoje życie, skoro i tak wiadomo, że ono niedługo wygaśnie?
  Jedna lista. Dziesięć punktów. I tylko kilka miesięcy na ich realizację. Ale każda z tych rzeczy kończy się niepowodzeniem. Do czasu, kiedy w końcu ktoś postawił kierunkowskaz na krętej drodze.
  Dwie osoby. Dwie tak różne osoby, które mają ze sobą więcej wspólnego niż im się wydaje. I niewiele czasu na wymianę swoich uczuć. A podobno miłość może pokonać wszelkie granice. Czy śmierć również się do tego wlicza?
  Zapraszam Cię do przeczytania opowiadania o Zaynie Maliku i Aveline Stone na nosmilenolove.blogspot.com
  To historia ucząca jak żyć umierając, jak umrzeć- żyjąc.

  OdpowiedzUsuń
 105. Barcelona to miasto dusz.
  Każdą z nich otacza pewna tajemnica. Każda pragnie otrzymać tu ukojenie, którego tak bardzo potrzebuje. Towarzyszy im ciche rozbijanie się morskich fal o falochrony oraz melodia grana przez grajka pod drzewem pomarańczy.
  Elizabeth jest jedną z takich dusz. Pragnie zapomnieć o przeszłości, która zaciska kajdany na jej dłoniach. Swoją wolność odnajduje w tangu, namiętnym tańcu, który połączy ją z tajemniczym Harrym, kolejną udręczoną duszą. Mężczyzna pisze romantyczne listy, które zawierają jeden opis, zamknięty w szklanej butelce, dryfującej wśród fal. I gdy nastanie jesień dowiemy się o tajemnicy w nich zapisanej. Czy miłość jest silniejsza niż śmierć ? Czy sekrety rozdzielą dwójkę przyjaciół ? A najważniejsze, czy zakończenie będzie szczęśliwe ?
  Zapraszam serdecznie !
  Restiss
  barcelonskie-tango.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 106. "podobno podbijanie świata showbiznesu trzeba zacząć z przytupem. Ha, ja zaczęłam od potknięcia się w szpilkach."
  wielkie plany, małe marzenia, sporo szczęścia i podły charakterek - a to wszystko w metrze siedemdziesiąt sześć: http://noc-zawsze-jest-mloda.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 107. Zapraszam http://i-love-the-way-lie.blogspot.com/ ;*
  Kiedy poznaje pewnego chłopaka w szkole dowiaduje się, że żadnej dziewczynie nie udało się jeszcze z nim być i skraść jego serce. Żeby zapomnieć o sytuacji jaka ją otacza postanawia wejść w układ z przyjaciółką, który polega na tym, że w ciągu dwóch miesięcy rozkocha go w sobie tak, że nie będzie sobie wyobrażał bez niej życia. Z kolei on zakłada się o to samo ze swoim przyjacielem.

  OdpowiedzUsuń
 108. -Czy wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?- spytał patrząc w moje oczy, jakby chciał wywiercić w nich dziurę, aby dostać się swobodnie do mojej głowy.
  -Jak można wierzyć w coś czego nie ma?- odpowiedziałam pytaniem na pytanie.
  -Ja wierzę. I w miłość od pierwszego wejrzenia, i w tą prawdziwą, i tą prawdziwą od pierwszego wejrzenia. Bo wiesz, kiedy jest się zakochanym wydaje ci się, że ta miłość jest jedyna, rozumiesz? Lecz to nie tak. Jest wiele miłości, lecz ta jedna prawdziwa. A te inne są, po to, aby ans do niej doprowadzić i żeby dowieść, że jest ta jedyna.
  -Skąd wiesz, że to ta jedyna?- jego wyznanie mnie totalnie zaskoczyło. Nigdy nie pomyślałabym, że zwierzy mi się ze swoich uczuć, a późniejszych zdarzeń w ogóle się nie spodziewałam.
  Objął moją maleńką dłoń swoją większą i zamknął je w uścisku.
  -Skąd wiesz, że nasze palce są splecione?
  -Czuję to.- patrzyłam z niedowierzaniem na nasze dłonie. Jego ręka była zaskakująco przyjemnie ciepła. Potarłam kciukiem środek jego dłoni. Uśmiechnął się.
  -Ja też to czuję.- po czym pochylił się i złożył nieśmiały pocałunek na moich ustach.
  http://fictitious-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 109. Życie Wiery chyba nigdy nie było proste. Było szczęśliwe, ale do czasu. Gdy dziewczyna skończyła trzynaście lat, jej świat wywrócił się do góry nogami. Ktoś zamordował jej ukochanego ojca i okrutnie obył się z jego ciałem w taki sposób, że trudno było zidentyfikować zwłoki. Straszne, prawda?
  Rok później jej matka, dla dobra dzieci postanowiła związać się z nowym mężczyzną, mając nadzieję, że tym samym odbuduje poczucie bezpieczeństwa u potomstwa. Jak bardzo się myliła...
  Jednak już szesnastoletnią nastolatkę los nie oszczędza i pewnego dnia, ktoś morduje bliską jej osobę. Najgorsze jest to, że to właśnie ją policja zostaje na miejscu zbrodni umazaną całą we krwi. Nikt nie ma wątpliwości, co do tego kto dokonał tego czynu. Ale czy słusznie?
  Kiedy ta trafia do zakładu poprawczego ginie nadzieja, że uda jej się uratować rodzeństwo spod ręki tyrana i zapobiegnie tragedii. Teraz będzie musiała skupić się na sobie i walczyć o przetrwanie, bo tylko w taki sposób może przeżyć w poprawczaku. Naiwni głupcy, myślący, że poprawczak to zwykły internat bardzo się mylą. To istne piekło, czasami nawet gorsze niż ono samo.
  Czy szesnastolatka jest na tyle silna, by nie poddać się?
  Co jeśli prośba złożona kilka lat temu spełni się i spotka morderce swojego ojca?
  Jak postąpi? Czy zdoła uciec z miejsca, z którego jeszcze nikt nikt nie uciekł i porwie rodzeństwo, bo to jedyny sposób by zapewnić im bezpieczeństwo?
  Będzie potrzebowała pomocy, ale komu może zaufać, skoro każdy jest wrogiem?

  Odwaga to jedyny świadek wiedzący, że się boisz. Ona jako jedyna tej wiedzy nie wykorzysta przeciwko tobie. Czy zdołasz odnaleźć ją w sobie?

  www.swiatprzeciwkonam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 110. http://power-pleasure-pain.blogspot.com
  Zapraszamy na pierwszy rozdział historii o Lanie, przed którą stanęło skomplikowane zadanie napisania biografii pewnego piosenkarza! Radzi sobie z presją? Sprawdź!
  Carlitos i Isia.

  OdpowiedzUsuń
 111. Cześć ♥
  zapraszam na fanfiction pt. 'Light'.

  Wiesz, zawsze mówią, że gdy bezpowrotnie znika się z tego świata, widzi się tunel ze światłem na końcu.
  Zabawne.
  Zamiast światła widziała jego twarz.

  >>> http://light-liampayne-fanfiction.blogspot.com/ <<<

  OdpowiedzUsuń

 112. Cześć ♥
  Zapraszam na opowiadanie fantasy pt. „Cold Night.”

  Lider - członek tajnego stowarzyszenia, którego zadaniem jest ochrona miasta przed czarownicami. Lider może wykonywać jedynie zaklęcia obronne, zaliczane do magii nienaturalnej.


  Ale jest też Sophia, która swoją magię naturalną musi wykorzystać we właściwy sposób.

  >>> http://cold---night.blogspot.de/ <<<

  OdpowiedzUsuń
 113. Zapraszam!
  Blog "Game about freedom" znów aktywny.
  http://thinking-empty.blogspot.com/
  Zayn i Perrie, idealna para od kiedy pamiętamy. Jednak teraz coś się zmieniło, już nie jest tak jak kiedyś. Kto będzie temu winny?
  +
  Robię też zwiastuny.
  http://zwiastuny-doublenik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 114. Hej, jeśli lubisz opowiadania Bennody to chciałabym Cię zaprosić na swojego bloga ;) http://leave-out-all-the-rest1996.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 115. http://www.wattpad.com/story/22202638-soul-fan-fiction
  "To nie jest historia o bogatej czy biednej dziewczynie, ktora jest przeciętna, spotyka nieznane osoby i wszystko kończy się szczęśliwie. To nie jest bajeczka, którą opowiada się dzieciom na dobranoc. Tego nie da się opisać, bo to jest... życie, które trwa, a ty je omijasz.Poznaj jej historie i przekonaj się, że nie wszystko jest takie jak się wydaje."
  soul-ff.blogspot.com


  Princess-ff.blogspot.com
  https://www.youtube.com/watch?v=f5bi-5TWXsE
  http://www.wattpad.com/72876840-princess-prolog

  http://want-cant-must.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 116. http://opowiadanie-na-podstawie-snu-1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 117. http://mask-fanfiction.blogspot.com/

  Lauren - niepozorna studentka z ambicjami. Wydawałoby się, że jest szczęśliwie zakochaną dziewczyną, przed którą rozpościera się jedynie świetlana przyszłość. Właśnie wtedy, gdy myśli, że zdobyła wszystko, czego pragnęła, jedno spotkanie odmienia jej całe życie.

  Michael - znany jako groźny członek gangu. Niewyrównane rachunki zmuszają go do sięgnięcia po drastyczne środki. Nie spodziewał się, że w ten sposób pozna kogoś, kto przejrzy go na wylot i pozna jego prawdziwą twarz, wcześniej ukrywaną nawet przed najlepszymi przyjaciółmi.

  "I pamiętaj, żeby nie ukrywać swojej twarzy pod maską."

  OdpowiedzUsuń
 118. [SPAM] Drzewo genealogiczne Jillian jest tak samo zwariowane jak świat, w który nagle wkroczyła. Moment, w którym pogroziła Erickowi kastracją miał już na zawsze zmienić jej życie. Niecodzienne sytuację to dodatek do i tak trudnego żywota, jaki ona do tej pory wiodła. Na szczęście Jillian jest niezwykle tolerancyjną osobą!
  Pobicie. Włamanie. To normalne w buntowniczym życiu niemal każdego nastolatka!
  Jednak każdy ma jakiś umiar.
  Umiarem Jillian była prawda odnośnie pochodzenia jej matki, bo jeżeli „Jabłko od jabłoni daleko nie pada” oznaczy to, że ona jest potworem i wrogiem każdego herosa?
  http://life-of-heros.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 119. Dobra, ja się chyba jeszcze nie zareklamowałam, mimo, że czytasz XD

  Ona - Najzwyczajniejsza, miła, pomocna w świecie nastolatka z przyjaciółmi, kochającymi rodzicami, młodszą siostrą i monotonnym życiem.
  On - Nieufny, groźny, chamski chłopak mający we władzy cały Londyn, a może nawet więcej, żyjący z niebezpiecznej, nielegalnej pasji, za którą dostaje fortunę - wyścigów.
  Co będzie gdy te dwie osoby spotkają się w aberracyjny sposób? Gdy te dwa światy się połączą... Mieszanka wybuchowa?
  Co gdy Ona odkryje jego tajemnicę i dowie się kim są na prawdę?
  Czy on zdoła ją ochronić przez NIMI czy odpuści sobie i odda ją dobrowolnie w ich ręce? Jak zmieni się jej charakter i w końcu: co do niego poczuje?
  http://fear-of-fear.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 120. Jedno wydarzenie zmienia życie osiemnastoletniej Nancy Torres. Po odejściu jednej z najważniejszych osób w życiu dziewczyna popada w głęboką depresje z, której nie może wyjść. Nie radzi sobie z najprostszymi czynnościami, a jakakolwiek pomoc ze strony matki i specjalistów nie daje efektów. Wspomnienia atakują każdego dnia, a dziewczyna nie umie walczyć ze swoimi problemami. Ale ktoś kiedyś powiedział, że życie nie jest tylko podróżą do śmierci, lecz przygodą do przeżycia.

  I być może miał racje...

  http://gorzki-smak-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nowy rozdział na : http://gorzki-smak-ff.blogspot.com/

   Usuń
 121. Zapraszam ;)

  "Jestem Lucyfer.
  Wyszłam prosto z Piekła,
  aby udowodnić ludziom,
  że z diabłem się nie zadziera."
  http://i-am-lucyfer.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 122. Isobel i Charlie. Są jak ogień i woda. Co ich łączy? Równie silna nienawiść do siebie nawzajem. Pewien mężczyzna powiedział kiedyś Charliemu: Miłość, nienawiść. Dzieli je taka cienka linia. Wtedy jeszcze nie rozumiał jaka moc drzemie w tych słowach. Niebawem przekonają się o tym oboje. Pewnej feralnej nocy, kiedy zderzą się dwa światy, wywołają lawinę zdarzeń. Będzie to historia o miłości. To historia o miłości od tej gorszej, najbardziej skomplikowanej strony. Słodko-gorzka i prawdziwa.
  ZAPRASZAM: Your perfect imperfections
  ZWIASTUN: klik

  OdpowiedzUsuń
 123. http://minor-dalliance.blogspot.com/
  Nowy Jork jest położony na wybrzeżu Atlantyku, w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych. Składa się z pięciu dzielnic: Bronksu, Brooklynu, Queens, Staten Islands i Manhattanu - najdroższej dzielnicy z licznymi atrakcjami turystycznymi - gdzie mieszkają dwie najlepsze przyjaciółki.
  Clary i Jess.
  Obydwie uczęszczają do ostatniej klasy w prestiżowym liceum, w którym zawarły nie jedne więzi przyjaźni. Wiele czasu spędzają razem i dosyć często towarzyszy im chłopak Jess. Dużo rozmawiają, mają kłopoty nie tylko uczuciowe, a ich życie zostanie poddane ogromnej próbie i nie wiadomo czy wszystko wróci do normy.

  Serdecznie zapraszam na mojego bloga. Zachęcam do przeczytania, wyrażenia szczerej opinii oraz zaobserwowania jeśli opowiadanie się spodoba :)
  Przepraszam bardzo za spam i jeśli cię on uraził, to po prostu usuń mój komentarz :)
  Pozdrawiam i życzę udanego, długiego weekendu, Clary ♥

  OdpowiedzUsuń
 124. http://stylinson-fanfiction.blogspot.com/

  Między przyjaźnią a miłością istnieje niewidzialna granica. Sposoby na jej przekroczenie są łatwe, ale niosą ze sobą wiele zmian, których stan zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Gdy uczucie, które zaczyna łączyć dwójkę przyjaciół odwzajemniają obie strony, jego aspekty są znacznie korzystniejsze i otwierają wrota do wiecznego szczęścia. Jednak istnieje również ciemna część wkroczenia w miłość, która jednymi słowy jest nieodwzajemniona, a dotychczasowe relacje wiszą na przysłowiowym włosku mogącym złamać się w każdej chwili.
  Lecz co się dzieje, gdy owy problem dotyczy osób tej samej płci? Czy warto jest zaryzykować tak wiele, by zaspokoić potrzeby niegodziwego serca, które mimo bezskutecznych prób odwrócenia uwagi od obiektu westchnień i tak przezwycięży nad rozumem?
  Larry Stylinson to historia o dwóch najlepszych przyjaciołach, których połączyło nie tylko wspólne marzenie, ale także i podobne charaktery, zainteresowania i pasje. Co się dzieje, gdy jedno z nich uświadamia sobie swoje prawdziwe uczucia względem drugiego?

  OdpowiedzUsuń
 125. Kiedy w życiu nadchodzi moment na podjęcie najtrudniejszej decyzji umysł walczy sam ze sobą. Zaczyna widzieć dobre i złe strony, których podświadomość nigdy by nie zauważyła. Zdany sam na siebie wybiera najlepsze bądź najgorsze... Ale ty nie widzisz różnicy. Idziesz za nim, jakbyś przy sobie miał gruby sznur trzymający cię w pasie, on ciągnie, ty nadążasz nie chcąc mieć obrażeń...
  Siedemnastoletnia Cassandra Williams staje przed najstraszniejszym wyborem. Matka, która rok wcześniej popadła w alkoholizm zostaje wysłana do kliniki zajmującej się uzależnieniami. Nastolatka, nie chcąc zostawiać rodzicielki w trudnej sytuacji postanawia wyjechać razem z nią. Mimo obaw przed nowym miejscem szybko zadomawia się w słonecznej Kalifornii i zaprzyjaźnia się z rówieśnikami. Jednak spokojny ton życia Cassie przyśpiesza spotkanie z tajemniczym chłopakiem. Pełna intrygi pragnie poznać go bliżej. Okazuje się, że przynosi to za sobą wiele problemów. Jak zakończy się przelotna znajomość z chłopakiem? Czy cały ten wyjazd pójdzie na marne?

  http://trudna-decyzja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 126. Czy zastanawialiście się kiedyś, co może być gorsze od śmierci?

  Dwie dziewczyny - pozornie takie same, chociaż zupełnie inne.
  Natalie to skromna, nieśmiała mieszkanka Nowego Jorku. Pełna kompleksów romantyczka wiedzie monotonne życie, nie zdając sobie sprawy, że przygoda czeka tuż za rogiem.
  Na Danielle został rzucony czar nieśmiertelności. Dwieście lat samotnej tułaczki po świecie zmieniło ją w zepsutą do szpiku kości, podstępną manipulatorkę. By złamać klątwę nie zawaha się przed niczym. Musi tylko odnaleźć swojego sobowtóra...

  Adres: http://the-doppelgangers.blogspot.com/
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=hxiNtgv1QYQ&feature=youtu.be
  Serdecznie zapraszamy na naszego drugiego bloga, Aga & Monia ♥

  OdpowiedzUsuń
 127. Witaj!
  Mam przyjemność zaprosić Cię na naszą szablonarnię!
  Może znajdziesz coś dla siebie :)
  Bajkowe Szablony

  OdpowiedzUsuń
 128. Chciałabyś mieć więcej czytelników, a nie wiesz jak ich zdobyć? Męczy cię reklamowanie się na każdym blogu nie wiedząc, czy ktoś przeczyta w ogóle twój spam? Mam dla ciebie super wiadomość! Rusza nowy blog: http://baza-opowiadan.blogspot.com/ mający na celu zebranie wszystkich opowiadań "do kupy"! Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 129. Zapraszam!
  1. Blog "Game about freedom" znów aktywny.
  http://thinking-empty.blogspot.com/
  Zayn i Perrie, idealna para od kiedy pamiętamy. Jednak teraz coś się zmieniło, już nie jest tak jak kiedyś. Kto będzie temu winien?
  2. http://i-hope-your-heart-is-strong-enough.blogspot.com/
  "Usiadłam w osłupieniu na fotelu. Dopiero teraz dotarło do mnie to co się stało. Straciłam rodziców. Może nie byli idealni, ale kochałam ich. Może nie okazywałam tego, ale jak każde dziecko kocham swoich rodziców.
  Pojedyncze łzy spływały po moich policzkach, ścisnęłam mocno powieki, by łzy nie poleciały strumieniami. Gdy byłam młodsza płacz stanowił dużą część mojego życia, był taką odskocznią od rzeczywistości. Ale wtedy byłam inną osobą, bardziej przejmowałam się oceną innych, rodzicami... Teraz to wróciło, to dziwne uczucie w żołądku.
  +
  Robię też zwiastuny.
  http://zwiastuny-doublenik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 130. http://calkiemzwyczajnahistoria.blogspot.com/ zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 131. Serdecznie zapraszam na Magic Story->http://one-fairy-and-so-pretty.blogspot.com

  Alex dziewczyna, która jest dampirem, krzyżową czarodziejki i wampira. Ma ona dwie przyjaciółki i przyrodnią siostrę Marnie, która ją nienawidzi. Pewnego dnia dziewczyny spotykają 5 chłopaków. Niedługo po spotkaniu zaczynają się problemy. Alex będzie musiała nauczyć się potężnych zaklęć i podjąć próbę ratowania naszego świata.

  OdpowiedzUsuń
 132. zapraszam
  http://secret-fanfiction.blogspot.com
  licze na komentarze
  https://www.youtube.com/watch?v=Z7XbAIJj9DI


  http://nika-is-here.blogspot.com/
  lifestyle

  OdpowiedzUsuń
 133. Rok 1921.
  Młody oficer, Władysław Jarociśnki, zostaje porwany i brutalnie zamordowany. W szale radości z niedawno odzyskanej wolności, nikt w II Rzeczpospolitej nie zauważa jego zniknięcia. Cień zapomnienia okrywa jego osobę i skazuje na wieczne przemilczenie. Jednak to się zmienia z dniem, kiedy po latach młoda dziewczyna odkrywa miejsce kaźni.

  Co zrobi, kiedy dopadnie ją Duch Przeszłości?

  OdpowiedzUsuń
 134. Witam i zapraszam:
  http://lost-in-their-own-feelings.blogspot.com/
  Vanessa (Nina Dobrev) jest samotną wampirzycą. Nie wie, że istnieją inni, tacy jak ona. Pewnego razu poznaje dwóch wilkołaków - Zayna (Zayn Malik) i Logana (Logan Lerman). Czy z którymś z ich połączy ją coś więcej niż tylko znajomość?
  * * *
  Po przeczytaniu proszę o opinie w komentarzu :) To wam zajmuje sekundkę, a mi daje ogromna motywację do dalszego pisania :)

  OdpowiedzUsuń
 135. "Dziewczyna przedzierała się przez tłumy ludzi zbierających się przy płonącym budynku. (...) ze łzami w oczach i rozdziawionymi ustami obserwując jak całe jej dotychczasowe życie obraca się w popiół. (...)"

  Rosie, straciła wszystko na czym jej zależało. Rodzinę, dom, na przyjaciołach też się zawiodła, teraz jest zwykłą bezdomną, śpi na ulicach. Chcesz wiedzieć jak to jest, gdy musisz włóczyć się po Londynie, szukając choć jednej dobrej duszy chętnej do pomocy? Ludzi nie obchodzi to, kim jesteś naprawdę, widzą tylko Twoją czarną skorupę. Dla niektórych mógłbyś nie istnieć. Ale są też tacy o dobrych sercach, tacy, którzy nie odmówią pomocy. Nasze Anioły. Co by było gdyby było ich więcej? Co by było gdyby Anioły spadły z Nieba? Każdy może stać się czyimś aniołem, wystarczy tylko nauczyć się prawdziwie i bezinteresownie pomagać. KOCHAĆ.

  Zainteresowany? Zapraszam do czytania!:
  last-chance-for-life.blogspot.com

  ~Ulotna.

  OdpowiedzUsuń
 136. Zapraszam na bloga o JB :) nosweet-life.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 137. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 138. Cheryl Montgomery to dziennika śledcza. Bardzo ceniona i skuteczna w swoim zawodzie. Znana jest z nieprzebierania słów oraz tego, iż nie można jej przekupić. Wyróżnia się nie tylko "innym" stylem pracy, ale również i charakterem. Życie Cheryl nie było zbyt proste ani w przeszłości ani nie jest w teraźniejszości, a najgorsze dopiero przed nami.
  http://poranne-rozmowy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 139. Miłość kontra nienawiść...
  Mówią, że od nienawiści do miłości dzieli tylko cienka linia, a ja myślę, że tylko miłością można uleczyć zranione serce... - Dwa zwaśnione rody od wieków nienawidziły swojego towarzystwa. Niegdyś zwali się przyjaciółmi, teraz wrogami, którzy przy najbliższej okazji skakali sobie do gardeł. Minęły kolejne lata, a blond włosa dziewczyna marzyła o wyrwaniu się z rodziny arystokratów. Nie chciała, aby podejmowano za nią decyzję. Chciała uciec z miasteczka, który przysporzył jej tyle bólu... Przypadkowo spotyka mężczyznę, który dziwnym trafem okazuje się jej odwiecznym wrogiem... Mimo że wiedziała o wzajemnej nienawiści swych rodów, pragnęła pojednać te dwie rodziny...
  Teraz stawiam przed Wami pytania:
  - Dlaczego dwie rodziny kiedyś zwane przyjaciółmi, teraz się nienawidzą? Co ich do tego przyczyniło?
  - Czy dziewczynie uda się uciec z kraju?
  - Czy uda jej się pojednać dwa zwaśnione rody?
  - Co stanie na jej drodze?
  Tego moi drodzy przekonacie się sami...
  Jeżeli lubicie opowiadania pełne tajemnic, walkę pomiędzy uczuciami, historię zawierającą nutkę magii to serdecznie zapraszam! Mam nadzieję, że przeczytasz chociaż jeden rozdział i pozostawisz po sobie szczery komentarz... Może Ci się spodoba i będziesz stałym czytelnikiem?
  [ melodie-serc.blogspot.com ]

  Zapraszam również na nową szablonarnie :)
  [ szablownica.blogspot.com ]
  Serdecznie pozdrawiam!
  Amy :)

  OdpowiedzUsuń
 140. Poranna rozmowa wcale nie musi być tak niewinna jak możesz się innym wydawać. Pora tak naprawdę nie ma większego znaczenia, ale początek dnia zawsze może zmienić przebieg całego dnia, prawda? Dziesięć lat później.
  Stoję w miejscu, w którym nikt nie powinien nigdy stanąć. Nigdy? To pojęcie względne. Robiłam rzeczy, które nie powinny pozwalać mi spokojnie zasnąć.
  Nazywam się Becca Reynolds i przedstawiam wam swoją historię.
  http://poranne-rozmowy.blogspot.com/

  Rozmowy w nocy często mają większy sens niż te przeprowadzone w ciągu dnia. Właśnie o zmroku zdejmujemy maski z twarzy i jesteśmy sobą. Nie okłamujemy na waszym świecie tylko zazwyczaj naciągamy prawdę albo nie mówimy jej w ogóle. Nic już nie jest proste jak jeszcze było wczoraj.
  http://rozmowy-w-nocy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 141. Może chcecie poczytać torchę o moich porażkach życiwych i dowartościować się znacznie? http://tamgdziedobroprzegrywa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 142. Oboje musieli pożegnać bliskie osoby. On uciekł ze swojego piekła. Ona dopiero poznaję jego sekrety. Czy zdoła ją uratować przed nicością? Czy przebiję się ponad ciemność i zobaczy, że on jest jej wiecznością?
  - Sam nie wiem… w tłumie sztucznych, fałszywych ludzi,
  wydajesz się być jedyną prawdziwą osobą.
  - To jest powód przez który mnie śledzisz?
  - Jaki jest twój powód?
  - Powód czego?
  - Nigdy nie kazałaś mi przestać.

  OdpowiedzUsuń
 143. Cześć! Zapraszam na moje opowiadanie!
  ,,Winter to spokojna, nastoletnia dziewczyna, która w ciągu swojego krótkiego życia zdążyła zaznać niemalże piekła. Miała żyć w strachu do końca swoich dni, bez miłości, bez wsparcia. Całkiem sama.
  Lecz wszystko zmienia się pewnego dnia, gdy na swojej drodze, w dziwnych okolicznościach poznaje chłopaka, który ma zmienić jej życie. Który ma pokazać jej prawdziwe szczęście. Który ma obdarzyć ją niewyobrażalnie wielką miłością. Ale czy wszystko się ułoży?"
  winter-land-story.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 144. Przepraszam za spam :)

  Wróciłam do pisania opowiadania.

  Znajdziesz tu wiele wątków i zwrotów akcji.

  Evelyn całą swoją rodzinę. Najpierw matkę, a potem ojca i rodzeństwo. Dziewczyna myślała, że gorzej już nie będzie. Myliła się, została zamieniona w wampira. Miała tego nie przeżyć, być tylko kolacją. Moc dziewczyny zaczęła się ujawniać, z dnia na dzień była ona coraz większa. Wampiry obawiające się jej mocy próbują ją zabić. Evelyn przeprowadza się na peryferie małego miasta. Tam wszystko się zacznie. Szkolenie, walka, problemy, ukrywanie się przed innymi, nienawiść.

  Co będzie z wampirzycą, która nienawidzi samej siebie i sobie podobnych?
  Czy będzie z nimi walczyć?
  Czy dziewczyna zazna szczęścia?
  Czy jej prześladowcy ją odnajdą?
  Czy pozna swoje prawdziwe ja i dowie się kim jest?


  Dowiesz się na:
  lies-secrets-past-harted-pain-sandess.blogspot.com

  Zwiastun:
  http://lies-secrets-past-harted-pain-sandess.blogspot.com/p/zwiastun.html

  OdpowiedzUsuń
 145. Tu możesz znaleźć idealny blog dla siebie, jak i również reklamować swój własny :)
  Zapraszam !
  http://spis-one-direction.blogspot.com
  ______________________________________________

  Ja i Louis byliśmy razem bardzo szczęśliwi, aż do momentu gdy pojawił się on... był naszym wspólnym przyjacielem, aż do pewnej chwili... wtedy to się zaczęło ...
  Nie chciałam być czyjąś własnością, a to co się działo wokół mnie powoli mnie przerastało...
  Byłam zagubiona jak dziecko we mgle i wówczas stało się coś co odmieniło moje życie na zawsze...
  Zapraszam !
  http://story-of-my-life-patrycja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 146. http://one-two-three-you-die.blogspot.com/

  Danielle, Harry, Josh, Taylor, Calum, Niall, Eleanor, Michael, Louis, Luke, Perrie, Liam, Ashton, Jade oraz Zayn chodzą do najbardziej znanej i polecanej szkoły w Londynie, inaczej mówiąc do London University on the Gold Street. Do tej samej placówki uczęszcza niejaka Ashley Benson, dziewczyna wyśmiewana, szykanowana i mieszana z błotem. Od zawsze była obiektem drwin i zaczepek. W 2012 roku w ostatni dzień wakacji Perrie oraz Zayn organizują imprezę na uczczenie minionych dwóch miesięcy. Za namową Jade oraz Taylor zjawia się tu również kilka innych osób a nawet..Ashley. Kilka minut przez zakończeniem 'dyskoteki' panna Benson zostaje publicznie upokorzona. Na jej głowie ląduje wielki tort, zostaje obrzucona pierzem oraz wepchnięta do basenu. Blondynka nie wytrzymuje i gdy tylko opuszcza wodę wykrzykuje każdemu to co o nim myśli. Mówi to co kumulowała w sobie od prawie trzech lat. Kilka minut później rzuca się biegiem i opuszcza posesje Malika. Staje na ulicy i na jej nieszczęście nie zauważa czarnego Land Rovera, którym przyjechał lekko spóźniony Harry oraz Niall. Dziewczyna po kilku sekundach leży przygnieciona kołami. Całe towarzystwo wpada w panikę, kilka osób już uciekło z miejsca wypadku. Louis oraz Zayn pod wpływem strachu pakują ciało blondynki do auta i z procentami we krwi jadą do lasu. Przy Tamizie cała piętnastka przyrzeka że zostanie to ich tajemnicą. Liam oraz Josh wrzucają poharatane zwłoki do lodowatej wody. Ostatni raz patrzą za siebie i wracają do swoich aut. Ashley Benson zostaje uznana za zaginioną.
  Rok później, pierwszego września odbywa się rozpoczęcie roku szkolnego. Od razu po zakończeniu dnia cała paczka przyjaciół umawia się na wypad za miasto na następny tydzień. Gdy wszystko jest ustalone Josh jako pierwszy opuszcza mur szkolny. Przechodzący przez ulice chłopak nie zauważa pędzącego ciemnego auta i zostaje potrącony. Sprawca wypadku ucieka, zostawiając bruneta samego sobie. Każdy wpada w szał. W tym samym czasie Louis, Ashton, Danielle, Taylor, Harry, Michael, Niall, Luke, Eleanor, Zayn, Calum, Jade, Liam oraz Perrie dostają anonimowego sms'a.
  "Jeśli nie chcecie by was spotkał taki los miejcie oczy i uszy szeroko otwarte. Każdy dzień może być waszym ostatnim. ~A.
  Ps. Wiem co stało się rok temu."
  Na początku każde z nich uznaje to za zwykły żart a śmierć swojego przyjaciela za zbieg okoliczności. Jednak niewyjaśnione wypadki i morderstwa przekonują nastolatków że to nie tylko zwykły zbieg wydarzeń. To walka o życie i odkrycie prawdy.

  Zapraszam, myślę że się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 147. Przepraszam za spam, aniołku :( x

  " Lana jak każda nastolatka miała swoje tajemnice i sekrety, bardziej i mniej wstydliwe. Ale gdy ostatnią deską ratunku okazał się Louis, mogła spodziewać się poważnych konsekwencji. Gdy po latach przystojny brunet zjawia się po to co jego, ona popada w chorobę. Ostatnim razem kiedy się widzieli była piękną, szczupłą brunetką, której pewnosć siebie była znakiem rozpoznawczym.
  Tomlinson, bogaty dziedzic prestiżowej firmy, która była dumą jego ojca skrywa pewne sekrety ,a by je ukryć potrzebuje brunetki, która staje się jego niewolnicą. Louis wstydzi się tuszy dziewczyny i postawia pewien warunek.
  Jak to jest odkryć wszystkie tajemnice anoreksji i bulimii ? Jak te dwie podstępne choroby potrafią zniszczyć czyjes życie ? Czy Lana sprosta zadaniu i schudnie kosztem własnego zdrowia ? Jak oszuka Louisa ?


  Zapraszam
  Tutaj Link http://fatff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 148. Hej, skarbie xx
  Zapraszam na moje ff o Harry'm "Psychic Love"
  Mam nadzieję, że wpadniesz i zostawisz po sobie jakiś komentarz :*

  http://psychic-love-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 149. "Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka..." - Paulo Coelho

  http://zasnute.blogspot.com/

  Straciła wszystko, co miało w jej życiu jakiekolwiek znaczenie. Sama w wielkim, wypełnionym wspomnieniami domu musi podjąć decyzję, jak od teraz żyć? Czy żyć w ogóle? Uciekając przed napastnikami trafia na niego i... Czemu jego oczy przybierają kolor błękitnego nieba, gdy patrzy na mnie? Ciepły wiatr delikatnie pieści moją skórę, gdy stoi blisko... Bliżej...

  Zmącone niepokojem bicie serca na nowo budzi ciało do życia. Nic już nie będzie takie samo...

  OdpowiedzUsuń
 150. Zwykła dziewczyna, jej zwykłe życie w pewnym momencie zamieniło się w koszmar. 18-letnia Jane Scott straciła rodziców w wieku 16 lat. Po ich śmierci nie mogła się pozbierać i wpadła w złe towarzystwo. Wiele razy zabijała myśląc, że robi dobrze. Lecz w pewnym momencie pojawił się on…

  Czy on jej pomoże zostawić ten zły nałóg? Czy on będzie miał na nią dobry wpływ?

  Wszystko okaże się gdy przeczytasz: http://i-hope-you-now.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 151. Hej. Chciałabym cię serdecznie zaprosić na mojego nowego bloga.

  W Sydney tajemnicza postać ratuje samobójców od śmierci. Przez miejscowe media zostaje nazwana ''Łowcą Samobójców'' i staje się główny tematem wszystkich rozmów.
  Dziennikarka śledcza, Elif Sulivan zostaje wysłana na zupełnie inny kontynent, aby odkryć kto tak naprawdę jest tą chodzącą zagadką. Okazuje się jednak, że nic nie jest takie proste jakie mogłoby się wydawać, a tajemnicze listy, które nadsyłane są od nieznanego adresata to dopiero początek.

  ''-Widzisz te gwiazdy?
  -Ponoć, gdy spada jedna z nich, ktoś na świecie popełnia samobójstwo. Ja nie chce, żebyś ty była kolejna spadającą gwiazdą.''
  Opowiadanie na :
  http://www.wattpad.com/story/30931800
  http://lowca-samobojcow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 152. http://i-suffer-for-love-of-him.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 153. Everything leads me to you...

  - Jeszcze raz to samo. - zwróciłem się do barmana i położyłem należyty banknot na blacie.
  Jak już wspominałem, moje dotychczasowe życie składało się głównie z trzech rzeczy. Kobiety, alkohol, seks. Niemal każdy wieczór spędzałem w klubach, szukając w miarę ładnej laski, żeby jakoś przyjemnie spędzić tę noc. Teraz żadne z nich nie miało sensu. Ani osobno, ani w pakiecie. Inne kobiety w niczym nie mogły się równać do mojej Lin. Alkohol mogłem pić sam, tak jak w tej chwili, ale jaki był w tym sens? A seks… Nie byłem w stanie wyobrazić sobie lepszego, niż właśnie z nią. Małą, upartą, zadziorną, perwersyjną osóbką, ważącą zaledwie pięćdziesiąt kilogramów, gustującą w literaturze romantycznej, jak i w filmach oraz muzyce o tej tematyce i tak bardzo gorącą, że podniecała mnie wszędzie i w każdej sytuacji.
  Teraz? Teraz jest już za późno. Pewnie żali się temu frajerowi, a on korzystając z okazji i z jej złego stanu psychicznego, przeleci ją. Rozumiecie? Prześpi się z nią! Nie mógłbym znieść myśli, że Lin leży pod nim, że to nie dzięki mnie jej słodkie usta opuszczają westchnienia i jęki przyjemności, że nie wymawia przy nich mojego imienia, tylko imię innego, że następnego ranka obudzi się naga, wtulona w ciało innego.
  Ponownie wziąłem do ręki kieliszek zapełniony po brzeg alkoholem i szybko go opróżniłem. Mogłem wręcz poczuć, jak promile we mnie rosną. Pod wpływem tego świństwa odblokowałem telefon. Wszedłem w wiadomości i drżącą dłonią wystukałem esemesa.
  "Przepraszam za wszystko. Może potrafiłabyś mnie zmienić?"
  Upiłem się… I kurwa nie pomogło. Spróbuję ponownie jutro.

  http://our-love-is-unconditional.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 154. Cała sztuka polega na właściwej interpretacji nielicznych faktów.
  http://skrytarewolucja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 155. Szklana kula.
  http://delikatnagranica.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 156. ZAPRASZAM
  Chwila jak ta.
  http://huraganwiatru.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 157. ZAPRASZAM!

  Mam kasję! Mam. Mam rodzinę? Mam. Mam duży dom? Mam. Mam przyjaciół? Mam. Z punktu widzenia obcej osoby mam wszystko, a tak na prawdę mam tylko przyjaciół. Rodzina dba tylko o swoje sprawy służbowe, nie dostaję od nich tego czego oczekuję. Miłości.. Ale mam coś czego wielu osobom brakuje. Mam trzy przyjaciółki i mam... Talent. Nie chwalę się nim, bo moja rodzina wykorzystała by go aby się wybić. Zamiast tego to się buntuję. Razem z moimi przyjaciółkami sieję postrach w szkole, mieście.. wszędzie. Ale co się stanie jeśli na mojej drodze pojawi się miłość, którą będę próbowała zastąpić nienawiścią? Co jeśli odkryje mój talent? Co jeśli on też próbuje zastąpić miłość, nienawiścią? Czy znajdziemy wspólną drogę? Czy moja druga pasja, niebezpieczna mi pomoże?....

  http://moja-mroczna-pasja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 158. http://only-one-is-brave.blogspot.com/
  Pierwszy rozdział napisany, brakuje czytelników. :)

  OdpowiedzUsuń

 159. Hej! Miło by było gdybyś wpadła do mnie! Dopiero zaczynam i przydałaby się twoja opinia!

  Pojawił się w moim życiu tak nagle.
  Bez wcześniejszego uprzedzenia wtargnął do niego i narobił bałaganu.
  Sprawił, że nie mogłam być już bezpieczna.
  Chciał mnie rozszyfrować.
  Znać każdą moją słabość.
  Poznać każdy zakamarek mojego serca,
  Lecz to jedyne co nie mógł mi odebrać.
  Moje tajemnice…
  Robił rzeczy, których nie mogłam pojąć.
  Był potworem…
  Potworem bez którego nie mogłam żyć.
  Moim prywatnym koszmarem…

  Blog - http://www.hard-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/
  Link do zwiastunu - https://www.youtube.com/watch?v=AYdqAAKkfCQ

  OdpowiedzUsuń
 160. SPAM
  Mieli żyć razem, szczęśliwie,
  Z synem i psem w swoim własnym świecie.
  Ale ich rozdzielono.
  Przeczytaj poruszającą historię Anioła,
  który jest inny od całej reszty.
  Może wydawać się to nudne, ale co powiesz,
  jeśli tym Aniołem jest
  Harry Styles?

  Zapraszam :) →
  http://dontremember-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 161. Masz wybór, żyjesz przestrzegając reguły albo jesteś buntownikiem.
  Jeśli twoje oczy są szare, jesteś przegranym,
  zielone, pomyśl że mogło być gorzej,
  czarne, nie popełniaj błędu, bo znikniesz,
  brązowe, nie narzekaj,
  niebieskie, los ci sprzyjał,
  złote, ciesz się.
  Gdy słyszysz jak do ciebie strzelają, biegnij i nie odwracaj się. Wszystko zależy od tego czy się nie potkniesz.

  http://only-one-is-brave.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 162. http://incubus-fanfiction.blogspot.com/

  - Obiecałem, że będziesz cierpieć, to dotrzymam słowa.
  Ile to jeszcze potrwa ?

  OdpowiedzUsuń
 163. Witam!
  Pragnę poinformować, że Ocenialnia Ostrze Krytyki zostaje zamknięta, a jej załoga przenosi się na stronę wspolnymi-silami.blogspot.com, gdzie nadal będą publikowane oceny.

  Wspólnymi Siłami oficjalnie otworzymy w dniu 21.03.2015. Już teraz zapraszam Cię pierwszego dnia wiosny do zapoznania się z nowym regulaminem, nową stroną i nowymi oceniającymi!

  Jeśli zawirowania związane ze zmianą strony i ekipy sprawią, że nie będziesz już chciała oceny – proszę, żebyś nas o tym poinformowała na stronie głównej bądź na mojej podstronie:
  http://hope-ws.blogspot.com/p/pytania.html
  http://wspolnymi-silami.blogspot.com (odblokowany 21.03.)

  Pozdrawiam serdecznie,
  hope

  OdpowiedzUsuń
 164. Cześć!
  Gdy czasu masz mnóstwo, a nudzą Cię duperele, wejdź na Divine Imagination, tam opowiadań masz wiele!
  A poważnie, to chcielibyśmy Cię zaprosić na naszego bloga, gdzie puszczamy wodze wyobraźni i piszemy tylko to, co chcemy.
  U nas znajdziesz wszystko; nie tylko opowiadania o swoich ukochanych idolach, ale także o zwyczajnych ludziach ze zwyczajnymi problemami.
  A może jesteś Potterhead? Zapewniamy, że także znajdziesz coś dla siebie.
  A jeśli masz pomysł na krótkie opowiadanie, które od kilku dni nie daje Ci spokoju, a nie potrafisz sam/a tego zrealizować, to napisz do nas, a my rozpatrzymy Twoją propozycję!
  Zapraszamy! <3
  Divine Imagination

  OdpowiedzUsuń
 165. http://its-not-gonna-be-so-easy.blogspot.com/ zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 166. Zapraszam do siebie.
  Mój idealnie beznadziejny blog. + nowe opowiadanie "heartless"
  http://hopelessdreamalmostlover.blogspot.com/
  xx
  H.

  OdpowiedzUsuń
 167. http://age-of-the-heir-dramione.blogspot.com/
  Zapraszam do mnie na opowiadanie, które odbiega całkowicie od kanonu HP i wzbogacone jest o nowe postacie. Komnata Tajemnic na drugim roku nie została otwarta, a dziennik Tom'a Riddle'a nie znajduje się w posiadaniach Lucjusza Malfoya, lecz jego wychowanka Louis'a Tomlinson'a - kolejnego dziedzica Salazara Slytherin'a :) Hermiona nosi nazwisko jednego ze swoich największych wrogów, a Draco? Draco to ten sam arogancki dupek co zwykle.
  Pozdrawiam
  Ruby Vine

  OdpowiedzUsuń
 168. Rosalie Evans była wychowywana przez babcię. Nie miała nikogo oprócz niej, przez co dzisiaj boi się ludzi. Jednak stara się zwalczać fobię dla swojej pasji. Fotografia to jedyna rzecz, która daje jej szczęście i nadzieję na normalne życie.
  Zayn Malik nie ma innego wyjścia. Nie wytrzymuje już tej presji. Sława go wykańcza. Aby do reszty nie zniszczyć swojego życia, musi zrezygnować z kariery. Musi zacząć wszystko od nowa.
  Co się stanie, kiedy ich losy się połączą?
  Czy fani wybaczą Malikowi odejście z One Direction?
  Czy Rosalie nauczy się normalnie żyć wśród ludzi?
  Mystery

  http://staywithme-sweetie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 169. Na Twoim blogu brakuje odnośnika do katalogu, jest to regulaminowy punkt. Dlatego upominam o wstawienie linku lub buttona, jeśli nie pojawi się on w ciągu miesiąca, blog dostanie odmowę zgłoszenia.

  Katalogowy Świat

  Proszę o informację pod zgłoszeniem na katalogu.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 170. Trzy kuzynki - Esme, Spencer, Elena - nie wyobrażają sobie życia bez siebie. Są nie tylko rodziną, ale również przyjaciółkami na zawsze. Los wielokrotnie sprawdzał ich więź, lecz okazała się zbyt silna, aby ją rozerwać 'od tak'. Zostały nauczone, że rodzina jest najważniejsze. Czy zawsze będą o tym pamiętać? Przecież tak łatwo pomylić słodkie kłamstwo od słodkiej prawdy.
  http://sweettrueorlies.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 171. zapraszam na nowy rozdział :
  http://much-imperfections.blogspot.com/2015/05/01-patrz-jak-latasz-frajerze.html
  :3

  OdpowiedzUsuń
 172. Pojawił się w moim życiu tak nagle.
  Bez wcześniejszego uprzedzenia wtargnął do niego i narobił bałaganu.
  Sprawił, że nie mogłam być już bezpieczna.
  Chciał mnie rozszyfrować.
  Znać każdą moją słabość.
  Poznać każdy zakamarek mojego serca,
  Lecz to jedyne co nie mógł mi odebrać.
  Moje tajemnice…
  Robił rzeczy, których nie mogłam pojąć.
  Był potworem…
  Potworem bez którego nie mogłam żyć.
  Moim prywatnym koszmarem…

  Blog - http://www.hard-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/
  Link do zwiastunu - https://www.youtube.com/watch?v=AYdqAAKkfCQ

  OdpowiedzUsuń
 173. Twój blog został właśnie przyjęty do Katalogowego Świata

  Jeśli masz zamiar informować katalog o nowych postach, zapoznaj się z innowacyjną metodą która tu funkcjonuje! :)
  Pozdrawiam i przepraszam za spam!

  OdpowiedzUsuń
 174. Zapraszam Cię do mnie:
  http://funfictionlouistomlinson.blogspot.com

  Stephanie prowadzi zwyczajne życie ze zwyczajnymi problemami młodej kobiety.
  Aż do czasu niefortunnego dnia, który od samego początku nie zapowiada niczego dobrego.
  Wydarzenia, które będą miały miejsce odmienią jej życie na zawsze.
  Kim okaże się mężczyzna spotkany w lesie?
  Jaką na prawdę skrywa tajemnice?
  I dlaczego wszystko wskazuje na to, że świat ma się niebawem skończyć...
  Lecz tylko dla niej?
  A końcem jest sama śmierć.
  Lecz nie ona jest najgorszym scenariuszem.

  OdpowiedzUsuń
 175. Tak jak się umawiałyśmy jest link :D http://www.wattpad.com/story/41491497

  OdpowiedzUsuń
 176. Pierwszy rozdział ! :D
  http://www.wattpad.com/135492203-upad%C5%82a-i-%C5%82owcy-l-p-1-tak-w%C5%82a%C5%9Bciwie-jestem-perrie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myśle, że już nie musisz mi wysyłać linków. Zarejestrowałam sie na wattpadzie i jestem na bieząco ;)

   Usuń
 177. World Out Of Reach Human Mind - H.S.

  http://harry-kocha-kotki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 178. kochanie zapraszam na #365daysff http://see-you-again-365days-fanfiction.blogspot.com/ zostaw nawet negatywny ślad♥

  Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/zamow.html?showComment=1430463983712
  Prowadzimy także nabór. Może właśnie czekamy na ciebie? :) http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/
  Pozdrawiamy, załoga recenzowisko

  OdpowiedzUsuń
 179. Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
  Może znajdziesz tam coś dla siebie?
  Serdecznie zapraszamy,
  załoga graficznej przystani

  PS Nabór jest otwarty! :D

  [graficzna-przystan.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 180. Nowy Jork.
  Miasto biznesmenów, urzędników,
  zwykłych ludzi i niezwykłych bohaterów.
  Miasto, w którym zło nigdy nie śpi.

  Lilianna King jest szarą obywatelką Stanów Zjednoczonych,
  a jej największym życiowym osiągnięciem było dostanie pracy
  w taniej miejskiej knajpie.
  Pewnego dnia spotyka na swojej drodze Stave'a Rogersa.
  Dziewczyna nie wie, że ten z pozoru miły i milczący mężczyzna
  jest tak naprawdę podziwianym przez wszystkich Kapitanem Ameryką.


  Kapitan Ameryka-Pierwszy Avenger

  ______________________


  Świat nie jest takim, jakim się wydaje. Mira dowiedziała się o tym za późno. Wychowana przez swoje ciotki, nie była świadoma, że rzeczywistość, która ją otaczała jest jedynie złudzeniem. Chcąc dowiedzieć się prawdy o swoim życiu, musi wejść do świata wampirów, demonów i czarnej magii. Mając przy boku Przewodnika, musi uratować swoją rodzinę.
  Czy jej się to uda?
  Czy w nieznanym świecie może zaufać Przewodnikowi?

  Zapraszam Cię, chodź ze mną.
  Wejdź do świata magii...

  OdpowiedzUsuń
 181. http://pierogisathebest.blogspot.com/
  Jedna żyletka może połączyć ludzi na zawsze. Podobnie było z Martiną i Niall'em.Natarczywi fani, zmarła dziewczyna Niall'a, show biznes to ich codziennie życie, a jeśli dodamy do tego miłość i ból otrzymamy mieszankę zwaną życiem.

  OdpowiedzUsuń

 182. Neumi jest młodym mężczyzną, mieszkającym w dalekiej przyszłości, na Ziemi, która została niemalże niszczona przez wojnę. Wiedzie on dość spokojne życie, czasami zmieniając się w kota, a innym razem mordując okolicznych mieszkańców, ponieważ umiłował sobie ludzkie mięso. Wszystko się zmienia, gdy poznaje tajemniczego Franciszka.

  http://jasminowy-kot.blogspot.com Serdecznie zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 183. [SPAM]
  Grace Carter boi się wszystkiego, co może być dla niej niebezpieczne. Ma dwie przyjaciółki i to jej wystarcza. Lecz co będzie, gdy zostaną rozdzielone? Jej przeznaczenie zdaje się gonić ją, choć próbuje od niego uciec. Jak zareaguje na to, kim jest naprawdę?
  Sophie Wright została wytypowana do wymiany uczniowskiej z liceum Rooselvet. Musiała zostawić za sobą wiele, lecz to nie wystarcza. Gdy pozna prawdę o tajemniczej szkole, będzie musiała podjąć decyzję, po której stronie chce walczyć.
  Sharon Reiter od dawna skrywa swoją własną tajemnicę. Nikt nie może się o niej dowiedzieć. Po odejściu Sophie, ona również musi zniknąć.
  Czy przyjaźń przetrwa wszelkie podziały i rozłąki? Czy mrok, który czai się za rogiem, będzie mógł zniszczyć to, co dziewczyny budowały tak długo? Czy magia istnieje naprawdę?
  https://wyjaca-do-ksiezyca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 184. Jeśli masz ochotę poczytać imagify o One Direction zapraszam :)
  http://imagify-onedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 185. Zapraszam na nowy rozdział :)
  http://much-imperfections.blogspot.com/2015/07/01-nadeta-suka-i-kundel.html

  OdpowiedzUsuń
 186. http://raisemeupboys.blogspot.com/ Zapraszam :3

  OdpowiedzUsuń
 187. Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/zamow.html?showComment=1430463983712

  Pozdrawiamy, załoga receznowisko :)

  OdpowiedzUsuń
 188. Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/

  Pozdrawiamy, załoga receznowisko :)

  OdpowiedzUsuń
 189. Jeżeli zdecydujesz się czytać, zostaw adres Twojego bloga w komentarz, a ja z pewnością go przeczytam. U mnie jest tylko krótki prolog, więc dużo tego nie ma do przeczytania. :D

  Cios Przeszłości

  Cały mój świat runął pewnej lipcowej nocy. Pamiętam tylko moje przekomarzania z nim, oślepiające światło i huk. Później były tylko łzy, prześladujące mnie w duecie z bólem, który nie ustępował nawet na chwilę.
  Zbyt gruba, zbyt głupia, zbyt arogancka, zbyt zepsuta. Nie da się mnie naprawić, ale ja wcale tego nie chcę. Moje wnętrze jest pełne pęknięć, ale podoba mi się to. Mogę swobodnie nienawidzić samej siebie,swojego ciała, swojej umęczonej duszy. Mogę nawet czuć nienawiść do śmietnika stojącego przed domem sąsiada. Bo kto mi zabroni? Nikt. Stałam się na tyle dobra w udawaniu, że nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wielki ból czuję.
  Jestem Colleen George. Każdego dnia cierpię coraz bardziej, a moje życie jest koszmarem. Uwierz, nie chcesz być mną.

  Opowiadanie o One Direction

  OdpowiedzUsuń
 190. http://wieczniesmutnaleczstarajacasiezyc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 191. Zapraszam na krótki prolog oraz pierwszy rozdział mojego, nowego opowiadania! ;) http://jestesnaszymskarbem.blogspot.com/ Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 192. Zapraszam!
  http://worldofgratefulgirl.blogspot.nl

  "Bo miłość przychodzi niespodziewanie. Powoli zakrada się do twojego umysłu i zanim się zorientujesz nie będziesz w stanie funkcjonować bez tej drugiej osoby oraz zdasz sobie sprawę, że jest ona dla ciebie całym światem"

  OdpowiedzUsuń
 193. Zapraszam

  Osiemnastoletnia Seraphine Avergard podczas szklonej wycieczki do zamkowego muzeum trafia na trop swojego przeznaczenia. Za pomocą srebrnego pierścienia przenosi się w czasie, aby powstrzymać swojego brata Lionela i tym samym zmienić bieg historii. Niestety w Reirein, stolicy Penrin, roi się od zdrajców. Kto jest przyjacielem, a kto tylko go udaje? Jakie tajemnice skrywają królewskie mury?

  Zapraszam:
  zmienic-przeszlosc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

TEMPLATE BY NATH